Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódàs 8. Dpo-n vagyok...

Beágyazódàs 8. Dpo-n vagyok ma. Tegnap délután pár percig erős szurasokat éreztem az alhasamban, majd elmúlt, de azóta is tompán érzem, illetve fáj a derekam is, és nagyon puffadok. Ez lehet a jele annak hogy elkezdődött a beagyazodas?

Figyelt kérdés
2023. júl. 31. 08:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
A beágyazódást nem lehet érezni. Felesleges tüneteket keresni, ha majd késik a menstruációd, akkor tesztelj.
2023. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, vagy nem.

Ha annak a jele sem biztos hogy sikerül neki.

2023. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Nekem több hónapban is volt hogy szurkált a feltételezett beágyazódás környékén, mégsem sikerült a baba. Most én még csak a 3.dpo-n vagyok és tegnap is szurkált. Szóval kétlem, hogy ez jelent bármit. Max azt, hogy nagyon akarunk jeleket "érezni". Mindenesetre drukkolok Neked :)
2023. júl. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tudom hogy 50-50 az esély, esetleg akinek voltak tünetei beágyazódàs környékén, leirhatna a tapasztalatait.

Bízom ebben a hónapban, de tesztet a 12. Nap előtt nem csinálok. Augusztus 6-a körül nem várom.

2023. júl. 31. 08:20
 5/26 A kérdező kommentje:
3as válaszoló. Nekem nem szokott szurkalas, görcs, puffadás lenni, max. mensi előtti napon, vagy mikor megjön. Ezért is furcsa, hogy pár napja érzem ezeket a tüneteket... Persze lehet hogy tényleg csak bemesêlem magamnak, de ez a várakozás ilyenkor idegőrlő 😢🙈
2023. júl. 31. 08:23
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van egy első alkalom, attól, hogy nem szokott, lehet hogy mostantól majd fog...

Értem, hogy idegőrlő a várakozás, de erre nagyon jó, ha lefoglalod magad. Feltételezem van munkád, vesd bele magad. Ha mellette tudsz kattogni, akkor találj ki magadnak valami projektet, amit otthon megvalósítasz.

Mert ennek így nem lesz jó vége, pláne ha sokat kell várni a babára.

2023. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
3-as vagyok. Tudom, mennyire idegőrlő, mi is már ősz óta próbálkozunk. De hátha ez lesz a mi hónapunk :)
2023. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%
Ez a menstruáció előjele,amiket leírtál.
2023. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A pms, és beágyazódàs járhat hasonló tünetekkel, de mivel ismerem a testem, kizártnak tartom hogy 6-7 nappal előbb érezzem a közelgő mensest. Mindenesetre köszönöm válaszod 🙂
2023. júl. 31. 10:25
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
9# akkor mi a kérdés ? Terhes vagy. Most jobb ?
2023. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!