Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy beágyazódás?

Lehetséges hogy beágyazódás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 nap múlva kellene megjönnie mindig pontos vagy késik de előbb nem szokott megjönni most viszont pisilés után rózsaszínes pecsételő vérzés van.. feszült vagyok puffadok néha görcsölök.. termékeny időszakban voltunk együtt megszakítással, érdemes már tesztet nézni?

2023. aug. 1. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes, csak 4-5 nap múlva, ha késik.

Simán lehet az is, hogy most előbb jön meg.

2023. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most legutóbb nekem is ez volt, megjött másnapra. Még ne tesztelj.
2023. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig már kezdtem örülni 😊
2023. aug. 1. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen, én is így voltam 😂 Főleg, hogy nekem az első terhességemnél még volt is beágyazódási vérzés. De attól még te lehetsz terhes. Ha elmúlik a rózsaszínezés, és meg sem jön, akkor azért kezdhetsz reménykedni és pár nap múlva tesztelni. Amikorra már úgyis meg kéne jönnie. Szóval érdemes várni mindenképp 😁 Akkoriban én 3 nappal a beágyazódási után teszteltem, és extra halvány pozitív lett a 25-ös teszt, nem reggeli első pisiből. De nekem 7 nappal az ovu után volt a vérzés, gondolom a beágyazódás eleje lehetett, azért volt még olyan halvány a teszt. Illetve így vagy 4 nappal a kimaradó menszi előtt teszteltem.
2023. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem az első terhességnél fel sem tűnt a beágyazódás ezért is fura😅
2023. aug. 1. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél gyereket miért "védekeztek" megszakítással?
2023. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 nem védekezünk éppen más befejezéshez volt kedvünk ami megszakításnak minősül.. egyébb kérdés??😃
2023. aug. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!