Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

Megint én vagyok. Márciusban volt egy kérdésem, hogy terhes vagyok e, mert késett a menzi 1 hetet.

Akkor két hét késés után megjött. Utána kicsit még késett párszor, végül rendszereződött és 38 napos lett a ciklusom.( alkalmazás segítségével is követem).

Most megint késik. Vagyis ki is marad, már 20 napja nem jött meg.

Teszteltem eggyet 12. napkor de negatív. Mielőtt meg kellet volna jöjjön, volt egy védetlen együttlét. Úgy értem hogy július 12.-én kellet volna megjöjjön, és 11.-én volt az együttlét.

Egyáltalán nem stresszelek azon hogy terhes vagyok vagy nem, és esetleg ezért késhet.

Nincs semmilyen tünetem ami bármire utalhat( fertőzés, hormonális változások,terhesség, stb.)

Végül nem voltam dokinál, mert egyáltalán nem érzem úgy, hogy valami gond lenne. Csak annyi az egész hogy nem jött meg.

Szóval mitől lehet?


20/N



2023. aug. 1. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Akkor talán ideje lenne mostmár orvoshoz fordulni és neki feltenni a kérdést, ugyanis már a 38napos ciklus se normális. Nyilván van valami oka, amit mi se megfejteni, se megoldani nem tudunk. Tulajdonképpen mit vársz tőlünk? Vegyük elő a kristálygömböt vagy vessünk kártyát?
2023. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha dugtál védekezés nélkül és nem jön meg, akkor a minimum, h még1x tesztelsz.


A 12. napinak ugyanis semmi értelme nem volt.

2023. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, hogy hátha találok valakit hasonló szituációban, vagy aki át esett ilyesmin, hasonlón.

Nem azt kértem hogy pontosan megmondjátok mi lehet. Csak feltettem a kérdést.

Minél hamarább megpróbálok eljutni az orvoshoz is.

2023. aug. 1. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ciszta, akár már minimális hormonvaltozas miatt is. Nekem ezektől késett minden hónapban egyre többet.
2023. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ciszta miatt rendetlenkedett a menstruációm. Fordulj orvoshoz mihamarabb!
2023. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!