Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhesen.Kérdés: ma...

29 hetes terhesen.Kérdés: ma el haladtam gyalog egy súlyosan bomló állat tetem mellett az utcán. Jól be lélegeztem a szagát. Lehet ebből gond a babára nézve?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de tökre megijedtem. Haza értem, le tusoltam, arcot mostam fertőtlenítettem, de még mindig érzem azt a bűzt. Úgy meg maradt az orromban. Valamint nagyon dühös vagyok, hogy nem tettem semmit, csak sétáltam és ilyenbe kell botlani! Bocs a kérdésért, de nem tudom hogy árthat e ez a dolog neki? Nem mellesleg az egész szitu felháborított!!

2023. júl. 21. 17:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi.
2023. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Te jo ég... remelem csak a terhességi hormonok miatt vagy ilyen hisztis es szüles utan nem leszel ilyen
2023. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem terhesen elhunyt a szomszédom, kb egy hét múlva találtak rá. Gondolhatod milyen szag terjengett nyugodjon bekebe! Hülyeséget ne kérdezz, az agyadra mennek a hormonok. Minden rendbe lesz/van!
2023. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem lesz semmi! Viszont arra kíváncsi lennék, hogy mi háborított fel ebben a “szitu”-ban?
2023. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
És mi van a kutyaszarral, meg a madárürülékkel? Azokat is túlélted. Nem unod még ezeket a kérdéseket?
2023. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Úr Isten, így vissza olvasva, tényleg túl toltam.

Igen, miután megszülök én is remélem, hogy le nyugszom, mert olyan dolgokat produkálok mostanában amiket még sosem.


Jaa, igen amúgy nem tettem hozzá, hogy egy nagy disznó tetemről volt szó. (Igazából az háborít fel az egészben, hogy oké oké, falun lakom, de a nyílt utcán fekszik az állat, gondolom napok óta, és h ezt így lehet?! Mármint gusztustalan és személy szerint engem ki akaszt, nyilván nem az hogy az állat elpusztult, hanem hogy ott van hagyva, emberek járnak el mellette, Furcsa)


De igen amúgy túl reagáltam az egészet. De köszi, hogy írtatok. 🙂

2023. júl. 21. 17:48
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi, minden rendben lesz!;)
2023. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Nyugi! Semmi bajod nem lesz!

De megértem az undorodat.

2023. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Hehe, nagyon megértelek, én pár hete egy erősen oszló patkányhullát voltam kénytelen kikanalazni a terasz alól (félidős terhesen), az öklendezésig rosszul voltam tőle, utána legszívesebben a bőrömből is kibújtam volna.

De a józan eszem meggyőzött, hogy a miazma-elmélet túlhaladott és tudománytalan. Bűztől (így) nem lehet megbetegedni, csak az agyad figyelmeztet, hogy eszedbe se jusson mondjuk enni belőle.... A magzatot meg pont nem érdekli. Jól ki van ez találva.

2023. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 🙂
2023. júl. 21. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!