Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-Epil teszt? Mutathat rossz...

X-Epil teszt? Mutathat rossz eredményt? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz, én csak egyszer próbáltam ki, és jól működött. Negatív lett, és valóban nem is voltam terhes, csak késett. Illetve szülés után még nem állt be, mert szoptattam. Üdv.
2010. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel nekem is negatívat mutatott de 9 napja késik!
2010. okt. 15. 08:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hááááát... Inkább próbálj ki egy gyógyszertárit is, de mindenképp menj el dokihoz, ha továbbra sem jön meg. Ha pozitív azért, ha negatív, akkor meg azért. Minden jót és jó egészséget Neked!
2010. okt. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb uennyi késés után határozottan pozitív volt ez a teszt, és másnap 5 mm-es graviditást látott a doki, és ma már másfél centis a magzatka!
2010. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem bevált,menszesz előtt 5 nappal már pozitiv volt,mivel 2 van benne igy 2 nappal utánna megismételtem és erős pozitiv volt!

Én ugy gondolom,hogy ha baba van akkor bármelyik teszt kimutatja,mivel ugyanazon az elven müködnek.


21 hetes Kismami

2010. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gweenda válasza:
Ugyan régi kérdés, de hátha valaki újra erre keresne választ: Életem eddigi egyetlen pozi tesztjét azzal csináltam, délutáni pisiből (a mensi kimaradásának napján) úgy, hogy egy másik teszt reggel teljesen nega volt. Nekem jó tapasztalatom volt vele. Amennyiben újra esedékes lesz, megint ezt választom 😊
2016. jún. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!