Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhes lehetek Nőgyo...

4 hetes terhes lehetek Nőgyogyász majd 24.én fogad De pisilés úton elég sok fér jön pár napja , volt hogy csak nagyon sötét barna valami,ha ma le mennék az ügyeletre esetleg meg is ultrahangoznának is ?

Figyelt kérdés
2023. aug. 6. 11:33
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Bocsi eléggé el írta a telóm

Pisilés után *

Vér*

2023. aug. 6. 11:35
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Az ügyeleten biztosan nem fognak ultrahangozni, ellenben okosabb választ kapnál az orvostól, mint tőlünk.
2023. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De ha nem ultrahangoz meg akkor nem tudja hogy mitől lehet
2023. aug. 6. 11:49
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hüvelyi fertőzés is, amihez szintén nőgyógyász kell, hogy megállapítsa.
2023. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha megultrahangoz se fogja tudni valószínűleg megmondani hogy miért vérzel. Lehet fertőzés, húgyúti fertőzés, vetélés, hematóma. Elég sokminden.
2023. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Akkor most orgazmusom se lehet így hogy csak pisilés után van vérzés ?
2023. aug. 6. 11:57
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
De tudhatja, mivel nálad és nálunk is képzettebb e tekintetben. Nem veszítesz vele semmit, ha bemész az ügyeletre, ahelyett, hogy random embereket kérdezel meg erről. Ha azt mondom, hogy nőgyógyász vagyok és elvetéltél akkor elhiszed? Ostobaság, ab ovo. Erre egy orvos tud konkrét választ adni, és nem feltétlenül azükséges hozzá ultrahang, de mivel mi nem vagyunk orvosok, így menj be az ügyeletre. Nem nőgyógyász, de szinte biztos lehetsz benne, hogy hitelesebb választ fogsz tőle kapni a kérdésedre.
2023. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
????? Mi köze van ennek az orgazmushoz?
2023. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem lehet, de mondjuk nekem pozitív terhességi teszttel a kezemben, nem az orgazmus lenne a legfontosabb, hanem hogy elvetélek-e vagy nem. De én így, te úgy.
2023. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Inkább ne vállalj gyereket ennyi ésszel.
2023. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!