Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Sörözés után mindig...

Fiúk! Sörözés után mindig utcán pisiltek?

Figyelt kérdés
Múltkor mentünk egy nagyobb társasággal és három fiú is pisilt a bokorban a csoportból. Nem valami gusztusos.

2023. jún. 8. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem, szokott lenni wc a sorozokben.


Remelem segitettem.


Szia!

2023. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem gusztusos, de cimbi figyeljmár... ittál valaha sört? Tudod milyen az amikot 3-4 sör után megindul a folyadék kifelé a szervezetedből? Égeti a hólyagotad, úgy feszíti, hogy inkább a fogfájást választanád. Nem lehet kibírni vizelés nélkül sokáig!
2023. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig, de olykor muszáj. Nincs nyilvános WC. De még fizetős se! Aztán valamikor valóban nem lehet bírni, főleg tudva azt hogy pl 2 óra múlva leszek otthon, netán buszozni kell, stb.

Nem jókedvemből teszem, hanem muszájból. És van olyan lány is, csak nekik még körülményesebb. Nem egyszer kellett keresni lánynak is megfelelő helyet.

2023. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem valami gusztusos."

Te mit csinálsz? Kiizzadod?

2023. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a gusztus. Nő vagyok, annakidején elmentem pisilni szórakozóhelyen. A takarítónéni fel volt háborodva, hogy senki sem dob pénzt a perselybe, csak bemegy, pisil, elhúz és panaszkodott is egy nőnek, aki egyetértett vele.

Megjegyzem nem fizetős wc volt, csak ilyen kedvességből fizetés.

Na már most, ha ilyen helyeken nem fizetsz a pisilésért, akkor parasztnak gondolnak.

Megértem, gondolom takarítóknak kiadják ezt az ukászt, hogy gyűjtsön plusz pénzt, jól jön a helynek, aztán, ha nincs egy bizonyos összeg kasszazárásra, akkor a takarítónénivel kiabálnak, ezért kelti a bűntudatot mindenkiben.

Attól függetlenül, hogy pl kifizettél egy csomó pénzt az italokra.

Szerintem hagyjuk meg a takarítónéninek, hogy a wct takarítsa, ne sózzanak rá extra feladatokat, miután 3-4 ezrem elment, nem akarom még parasztnak érezni magam, hogy a wct nem fizetem külön.

És emiatt is van, hogy sokan inkább be se mennek a wcre.

2023. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A másik, hogy jártam kocsmatúrákra is.


Azt úgy kell elképzelni, hogy kb a söröm fele fogyott el és a többiek már menni is akartak tovább.


Na ott nem volt olyan, hogy "jaj csak elszaladok pisilni", mert mindenki állt fel és menned kellet neked is.


Olyankor sokszor volt, hogy már a következő helyre úgy értem oda, hogy egyből rohantam a wcre, mert annyira kellett pisilnem.

2023. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bárki nekiáll sörözni, akkor tisztában kell lennie azzal a következménnyel, hogy az bizony távozni is fog a szervezetéből. Mivel az alkohol oldja a gátlásokat, és mondjuk nincs elérhető wc a közelben, így hajlamos az emberfia a bokorban elvégezni a dolgát.
2023. aug. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!