Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy a hüvelyi ultrahang...

Igaz, hogy a hüvelyi ultrahang árt a terhességnek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy a hüvelyi ultrahang ártalmas a terhesség korai szakaszában.Vagy vetélést vagy elhalástokoz,és ezt sajnos a saját tapasztalatom is.Másnak is volt hasonló tapasztalata.
2008. dec. 31. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
A korai terhességet csak hüvelyi uh-n látják, van ahol a 12. hétig ilyen van, úgyhogy szerintem elenyésző az a terhességszám, aminek árt.
2008. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha ártana, nem csinálnák a korai szakaszban.
2008. dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Na, egy ujabb remtortenet! Nem art a terhessegnek.
2009. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy engem lepontoztatok, magának a kérdezőnek a saját tapasztalatát kérdőjeleztétek meg! Köszi a nevében is!

Első válaszoló

2009. jan. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem én pontoztam , csak most olvasom.

szerintem azért lettél lepontozva, mert nem igaz az állításod miszerint korai terhességet csak hüvelyi u.h.-gal látnak.pl. nekem sima u.h. volt, és 4hetes terhességet mondott a doki.és soha nem volt hüvelyi u.h.-om.

de tényleg ,miért csinálnának olyat ami árt a terhességnek?

ez bizonyára onnan indult, hogy aki sajnálatos módon elvetélt és őt pont hüvelyi u.h.-gal vizsgálták, hát rálehetett fogni.

szóval, meglehet tagadni a vizsgálatot, ha nagyon nem szeretné valaki, el kell menni olyan dokihoz, aki hasi uh.-ot csinál.

boldog új évet

5hós kisfiú anyukája

2009. jan. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Korai terhesseget sok esetben huvelyi UH-val allapitanak meg, mert jobban latszik. De ha a doki hasi UH-ja jo minosegu, akkor azzal is ugyanolyan jol lathato egy 4-5 hetes terhesseg, mint a huvelyi UH-val.
2009. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!