Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberre terveztük hogy...

Decemberre terveztük hogy jöhet mégegy baba. Lehet hogy most fog? Help.

Figyelt kérdés

Már van két lányom még is tanácstalan vagyok.Szeretnék mégegy babát és ugy gondoltuk hogy decemberben neki állunk.Ebben a hónapban a megszakitásos modszert alkalmaztuk mert bár még várnánk két honapot de ha jönne nem lenne baj.

Pont pé körül minden nap együtt voltunk igy két héten keresztül..Ami nálunk csoda.Most 2 napja ami szokatlan,tele van az arcom patikkal,fáj a mellem,és görcsölök..Én nem is tudom mire gondoljak..Vagy csak hormon zavar?


2010. okt. 15. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodtok annyira a decemberhez? Amúgy simán lehetsz terhes én is így estem teherbe. Nekem is tele lett a képem patikkal és a mellem is fájt! Nekünk kisfiunk lesz:) A lényeg hogy bírd ki még egy kicsit és csak később tesztelj ha majd kimaradna esetleg a mensid. Remélem baba és nem hormon zavar van a dologban! 24 hkm
2010. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia .Köszönöm a gyors választ.Nem ragaszkodok a decemberhez csak a párom szeretett volna egy augusztusi babát..Bár ha jön nem gondd.Ami még érdekes volt hogy minap a barátnőm rámnézett és közölte velem hogy terhes vagyok.De akkor még nem mondtam neki semmit arrol hogy én is gondoltam rá.
2010. okt. 15. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát mi is hasonlóan, mármint akarunk 3. babát (szintén 2 lány mellé) de majd később, így egyelőre megszakítással védekezünk. Én szoptatok is, így tényleg igen kicsi a valószínűsége, hogy teherbe essek, de mégis néha beképzelek tüneteket. Szerintem a baba utáni vágy miatt...

De drukk, hogy ha már ennyire ezt érzed, akkor pocis is légy :)

2010. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!