Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késői peteérés miatt késhet a...

Késői peteérés miatt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruaciom július 11.-én jött meg, július 26.-27. között volt krémes fehér folyásom amiből peteérésre következtetek. A naptár szerint augusztus 6. kellett volna megjonnie, de meg mindig nem jött meg. A szokásos mensis tuneteim jelen vannak, éjjelente egy pár napja nagyon halvány rózsaszín és nagyon halvány barna folyas, de szinte alig látszik. Ugye csak a késői peteérés miatt tolódott most minden?
2023. aug. 8. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, hány naposak általában a ciklusaid, viszont a luteális fázis (peteéréstől a vérzésig) jellemzően 14 nap szokott lenni. Vagyis ha most 26-27-én volt peteérésed, akkor most 9-10-én kellene megjönnie. De ugye, ez függ attól, hogy hány napos a ciklusod, mert ha rövidebb, akkor 14 nap helyett akár 12 napos is lehet a luteális fázisod, és akkor ma-holnap kéne megjönnie.

De röviden: igen, a peteérés csúszása okozhat menstruáció csúszást is.

2023. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!