Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz késhet egy gombás...

Menszesz késhet egy gombás fertőzés végett vagy baba?

Figyelt kérdés

32-35naposak a ciklusaim.

Párnapja elkaptam vmi gombát és viszket egy dbig volt fehér folyás is.

Aztán szombat este megjött a havim,vasárnapra a betéten egy kis csik volt csak,este együtt voltam a párommal mert igy tuti megszokott jönni rendesen de ma megin semmi.

Nemszokott ilyen lenni!!!

Most esedékes a menszeszem is.

Mindenesetre ha nemjön meg rendesen csinálok tesztet.

Szeretnénk már babát.De a sok csalódás miatt már ebbe a hónapba nemigen gondoltam rá hogy összejön,és nemis érzem most jelét hogy sikerült volna,mert tavaly sajnos volt egy vetélésem akkor éreztem hogy babás vagyok!

Hétfőn voltam utoljára együtt párommal így a beágyazódás is eszembejutott mert eléggé szurkált a hasam.De mint mondtam nemhiszem hogy baba már.



2014. júl. 7. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
csinalj egy tesztet es akkor kiderul.
2014. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

teszttel még 1-2napot várni akarok.

Bár türelmetlen tipus vagyok.

Amugy annyi az érdekességˇmég márha ezt annak ennek lehet mondani hogy tavaly mikor babás lettem és(még nemtudtam róla) abban az időszakban voltam csunyán felvázva vagyis akkor is fertőzésem volt sok kellemetlen szagú folyással..most hálaisten nemezvan.Csak viszket..de mostmár tuti veszünk canestent is..

2014. júl. 7. 09:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Na figyelj.A Canesten szart sem ér,az csak helyi kezelés,viszont ilyenkor amikor a hüvelyben megbomlik a jó és rossz bacik aránya,össztűz kell ellene!!Helyi kezelés,és szájon át alkalmazott gyógyszer!!Ezt pedig csak orvos tudja neked felírni receptre!!Ne kezelgesd magad össze vissza,pláne ha már a baba is úton van,mert a babára veszélyes a hüvely gomba amit mihamarabb ki kell kezelni!!Tapasztalatból írom neked,már 7 gombán vagyok túl!!A tesztet pedig most ne halogasd,csináld meg mielőbb mert mint mondtam is rá nézve veszélyes ez a fertőzés és jó lenne minél előbb megtudni hogy ott van e már.És mihamarabb irány a doki!!!!Ez nem játék!
2014. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó mindenképp veszek tesztet,de az a helyzet hogy nemrégjöttemhaza külföldről így az itteni tb-m valószinűleg nemvolt fizetve mivel kinnt éltem,és jelenleg munkám sincs csak páromnak ,albérletbe is élünk...szóval amint tudok megyek dokihoz!!!

Viszont erről a canestenről sokan jót irnak..majd a gyógyszerész megmondja..

2014. júl. 7. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nőgyógyászom mondta,hogy szart sem ér..eleinte én is azt használtam mert nem akartam orvoshoz menni,de 3 hét után visszajött,mivel nem volt alapos kezelés.Elmondtam neki amikor elmentem hozzá,hogy Canestent használtam és belevigyorgott az arcomba meg csóválta a fejét,hogy azzal semmit sem érek el,ráadásul széles spektrumú antibiotikum(azt hiszem),ami hosszú távon tökrevágja úgy a hüvely pH-ját,hogy öröm nézni!!

Én nem beszélek hülyeségeket.Nekem akkor annyira betett a Canesten,hogy a doki 10 ezer ft-os injekciós kúrát írt fel,ami 5 héten át tartott,plusz krém és gyógyszer is volt.Így 2 évig elvoltam,nem is jött elő,kb fél éve volt megint és akkor már egyből dokihoz mentem,megtanultam a leckét!!

2014. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En csak a sajàt tapasztalatomat tudom írni..visszatérő hüvelygombàm van soha egy napot nem késett tőle a menstruációm..most,h kismama vagyok megint előjött mivel a terhessèg hajlamosít rà nekem valószínű vègig lesz mivel nalam nem olyan egyszerű eltüntetni..ha kismama vagy akkr is kapni fogsz kezelest en egy nagyon jó gyógyszertari kúpot kaptam...
2014. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem is volt már saját tapasztalatom nemis1xer!

Nőgyógyász már barát szinte nálam..ciszták,méhnyakműtét,vetélés,csomószor p3as eredmény..sorolhatnám..hamar felfázok,de már jóideje védem magam nagyon.

Sajnos ilyen gomba ellen hiába nemmegyek el másnál vaagy nemülök rá sehol elkapni könnyen lehet bármit ugye..

Egyszóval megvagyok áldva:(

nagyon szeretnénk már babát,tavalyi vetélés óta jóvaal érzékenyebb a hasamalja sokszor szurkál..doki szerint természetes.érdekes

a lényeg én ritkán kezeltem a gombát magától elmúlott és volt ennél durvább..

de azért érdeklődtem..és köszönöm a válaszokat

2014. júl. 7. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!