Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki holnapra nem várja?...

Van aki holnapra nem várja? Mit éreztek? Van valakinek valami tünete?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnaputánra nem várom. Vasárnap éjszaka valami beleszúrt a méhembe, azonkívül semmi tünet! Neked? Mikor tesztelsz? drukk
2009. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 13-ra nem várom. Fáradékonyság, szédülés, néha szurka. Úgy gondoltam holnap vagy holnapután tesztelek egyet. Te mikor tesztelsz?
2009. máj. 12. 13:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok Neked nagyon! Szerintem én megvárom a jövő hétfőt,ha kibírom :) bár csak ott lennék már és mensi meg sehol! Jóstesztet használsz? 1. vok
2009. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem, az mire való? Én is próbálom kivárni a hétfőt, de nagyon nehéz!
2009. máj. 12. 14:03
 5/10 anonim ***** válasza:
pontosan én sem tudom, de itt nagyon sokan írnak róla,hogy bejött nekik! valami lh teszt? hallottál már róla?
2009. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aha. Az ih teszt az legjobb tudomásom ovulációs teszt, az kimutatja, hogy pontosan mikor van peteérésed, mikor vagy a legtermékenyebb. De én nem használok.
2009. máj. 12. 14:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ovulációs tesztet használják jóstesztnek is. Mert hamarabb kimutathatja a babát. Viszont ezt több napon keresztül kell elvégezni és a csíknak napról- napra erősebben kell látszódnia.
2009. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, de azt hiszem én inkább várok egy kicsit és terhes tesztet csinálok, az ovu teszt sokkal drágább.(legalábbis amit eddig láttam) Én ezért is nem használom.
2009. máj. 12. 14:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Teszveszen van mindkét fajta 110Ft/db- ja. Bizony! Én már többször rendeltem onnan:)))
2009. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudtam, de akkor megnézem és lehet én is rendelek onnan. Köszi az ötletet.

Nálad mi a helyzet? Hogy érzed? Hogy bírod ezt a várakozást?

2009. máj. 13. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!