Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki holnapra nem várja?...

Ki az aki holnapra nem várja? Mit éreztek?

Figyelt kérdés

Augusztusban hagytam abba a fogamzásgátlót... a baba azóta nem sikerül.

A remény most is itt van!


2009. ápr. 17. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ne bántsuk a kérdezöt ha nem tudsz rá érztelmes választ adni inkább ne irj.

mi 28 honapja probálkozunk, dokik, visdzgálatok, sperma baj stb gyogyszerek rengeteg. én azt tanácsolm ne várj egy évet a dokival menéssel.. én más fél év után mentem aztán sperma, az rossz lett, most is az.. amugy sztem van aki semmit nem élrez.

ha anem várt utáni napon tasztelsz álltalában már poz.. vagy ha lehet hogy csak késik én szurkolok neked Zsu.

2009. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se bántsuk, ez nem kötekedős oldal, hanem együttérzős és tanácsadó. Én ilyenkor reménykedek és izgulok és már alig várom, hogy teszteljek. Sokszor nem bírom ki és tesztelek is mert nem bírom az izgalmakat.De aztán mindig megjön : ((((
2009. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia utolso.. én is mindig igy járok.. nálunk kevés a sperma sajnos, meg nem is vagyunk sokat.. a párom Clostyt szed, smmi kedve az egészre..
2009. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondoljál rá, mert hajlamosak vagyunk bebeszélni magunknak a tüneteket és nagy csalódás ér, ha most sem jött össze. Mi is 1.5 éve próbálkozunk, már 100x voltam vérvételen a férjem is minden rendben türelemmel kell lenni.(az orvos szerint) Bár könnyű azt mondani, amikor már annyira akarja az ember. Nekem hétfőn kellett volna megjönnie, de még mindig nem mertem tesztelni, mert nagyon félek. (Két vetélésen már túl vagyok.) Nyugi bízzál benne és össze fog jönni :)
2009. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. ápr. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!