Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pánikbetegséget hozhat elő...

Pánikbetegséget hozhat elő terhesség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Leírnám a kis történetem. 2 évig próbálkoztunk babával. Nem jött, aztan elengedtem a témát már nemerdekelt. Úgyvoltam majd jön úgyis ha szeretne. Pár nappal a menzesz előtti napokban éjjelente brutális izzadasra keltem, és heves szívverésre. Ekkor még nem sejtettem de tavaly decemberben teherbe estem. Azthittem premens tünet. Nemfoglalkoztam vele de minden egyes éjszaka előjött. Üzletben, sok ember között is rámjött.. Izzadás, szajszarazság, ájulás érzet.. Ijesztő volt.. Menzi késett, csináltam tesztet, meglepődésemre pozitiv. Februárban missed ab. Sajnos... Szeretnék újra kisbabát de annyira félek hogy megint előidézi..mifele vitaminhiányom lehetett vagy mi a fenétől alakult ki?
2023. aug. 11. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pajzsmirígyed rendben?

Amúgy a hormonok miatt is lehet, van aki ájuldozik terhesen

2023. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy probléma elő hozhassa?
2023. aug. 12. 09:10
 3/5 A kérdező kommentje:
En nem ajuldoztam. Egyről a kettőre pánikbeteg lettem.
2023. aug. 12. 09:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem, hogy mi mit idéz elő? Ezek amiket sorolsz teljesen normális hormonális dolgok.


Amikor kiderült, hogy terhes vagyok 1 hétig olyan volt, mint ha beteg lennék akkor már 5 napja késett. Aztán 3 hónapig szakadt rólam a víz, közben meg majd megfagytam. Aztán a 3. Hónap után jobb lett. Most vagyok a 3. Trimeszterben és megint szakad rólam a víz éjjel is + néha kalapál a szívem. Semmi bajom. Terhes vagyok. :D vérnyomás, cukor, pajzsmirigy rendben. Majd ha eljutsz a 12. Hétig a következő terhességedben lesz általános labor, de ha pajzsmirigyre gyanakszol nézesd meg külön. Amúgy én 20 éve pánikbeteg vagyok (szerencsére 10+ éve tünetmentes), az nem ilyen egyáltalán.

2023. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
A tpajzsmirígy tülműködés okozhatja.
2023. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!