Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki pánikbetegs...

Van itt olyan, aki pánikbetegségben vagy generalizált szorongásban szenved mégis vállalta a terhességet?

Figyelt kérdés

Évek óta visszatérő generalizált szorongásban szenvedek. Általában új helyzet előtt mindig rám tőr ez a betegség, álmatlansággal, szorongással, étvágytalansággal, depresszióval, van amikor gyengében, akkor gyógyszer nélkül lekűződöm, de van mikor nagyon erősen jön, akkor viszont szükségem van pár hónap gyógyszer szedésre. Háromszor próbáltuk már meg a gyereket, amikor tünetmentes voltam, mind három alkalommal elő jött a betegségem, nagyon erősen. Ilyenkor rettegek a terhességtől, a szüléstől és attól, hogy hogy leszek képes ilyen betegséggel felelni valakiért. Szeretnénk babát a férjemmel, de így nem tudom mi lesz.

Tud valaki segíteni? Van remény?



2018. ápr. 9. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jársz terápiára ?
2018. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vállaltam, de nyilván különböző erősségűek lehetnek ezek a betegségek, gyógyszert leraktam az első trimeszterben.
2018. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is vállaltam,és nagyon jól tettem,mert amellett,hogy imádom-szeretem,a betegnek is jót tett (de nem tűnt el teljesen) én most a második gyermeken vacilálok...a gyógyszert már abbahagytam,de félek,hogy nem-e rontok el mindent amit eddig felépítettem,mennyi stresszel fog járni,fogom- bírni... pedig annyira szeretném...
2018. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!