Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelős módszerrel sikeresen...

Tesztelős módszerrel sikeresen teherbe tudtàl esni ?

Figyelt kérdés
Tegnap a Facelle ov. tesztem eléggé derenget, hogy talán pozitív ezért biztos ami biztos együtt voltunk meg amúgy is. :) De ma reggel kíváncsiság képen a Clearblue ov. tesztet is megcsinàltam és mosolygott. Ma délután ha hazajövök mind a kettőt megcsinálom ha erős pozitív lesz a facelle illetve a clearblue is mosolyog akkor nem baj ha ma is együtt leszünk gondolom. Valakinek így sikeres volt a babaprojekt ? :) Tudom, hogy az se jó, ha mindennap együtt vagyunk de gondolom ártani sem árt.
2023. aug. 15. 05:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Én nem teszteltem, mert amikor végig pozitív lett az ovu tesztem, kiderült nődokinál, hogy mégis van peteérésem. Viszont figyeltem a nyákot és a harmadik hónapban sikerült! Minden nap együtt voltunk amikor volt nyák! :)
2023. aug. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Bocsánat, végig *negatív lett az ovu tesztem!
2023. aug. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hmmm…ez érdekes. Gondolom a teszt érzékenysège is sokat számít. A facelle érzékeny tesztnek mondható a clearblue viszont nem. Majd figyelek ezekre a jelekre is, ma vagyok a 13. napon…szóval nem kizárt a peteérés mivel 27-28 naposak a ciklusaim. Természetesen negatív napokon is együtt szoktunk lenni…:) Nekünk ez a második hónapunk, hogy próbálkozunk. A teszteket is azért vettem, hogy kb.tudjam mikor van ovum.

Gratulàlok :)

2023. aug. 15. 06:31
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

Hosszú ciklusaim vannak, amikor teherbeestem a 30. ciklusnapon volt ovulációm. Teszt nélkül nem tudtam volna mikor kell az akció :)


(Persze lehet a 2 naponta együtt vagyunkot is választani, de éveken keresztül folyamatosan 2 naponta kötelezően csinálni rosszabb, mintha az ember minden hónapban tudja, hogy melyik az a 2 nap amiből az egyiken együtt kell lenni. Plusz ugye így azt is tudja mikor kell terhességi tesztet csinálni, nem megy az izgulás hogy most kell mutatnia vagy nem kell mutatnia.)

2023. aug. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Én csak 1 hónapban használtam tesztet, együtt is voltunk, mikor pozitív volt, mégsem sikerült a baba.

Következő hónapban naptár szerint ovulacio előtt voltunk csak együtt és most a 8.hetben járok.

2023. aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 babyboom567 ***** válasza:
85%
Kb egy évig Lh teszteltem végig szép pozitív tesztekkel,és abban az utolsó hónapban lettem terhes amikor nem volt pozitív Lh tesztem, el is engedtem azt a hónapot.
2023. aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
A harmadik tesztelős hónapban lettem terhes
2023. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. Nekem a naptàr módszer nem bejövős sajnos. Ezért próbálom/próbáltam a tesztelőset. Na majd meglátjuk :)

Gratulálok nektek :) Jó babavàrást kívánok mindenkinek !

2023. aug. 15. 09:26
 9/15 anonim ***** válasza:
A naptár módszer akkor jó, ha ismered a ciklusod működését. Az ovu teszt is egyfajta naptár módszer, hisz nagyjából tudnod kell, mikor érdemes tesztelni a ciklus, során.
2023. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen. Azért nem ajánlják, hogy minden nap, mert nincs idő olyan gyorsan sok életképes spermiumnak újra termelődni, de mivel 1 kell a terhességhez, milliók esnek teherbe minden napos együttléttel is. Akkor szokták ajánlani, ha nem jön a baba, mert ha a férfinél egyébként se tökéletes a sperma, akkor így kicsit növeli az esélyeket.

De mivel időben már a tegnapi is jó lehetett, mert a spermiumok napokig elélnek, ha előtte nem voltatok együtt, akkor azon a mai együttlét "nem ront." Szóval a maival semmit nem veszítetek, mert ha ma nem lennének együtt, akkor a maival kevesebb lenne, a tegnapival meg pont ugyanaz lenne a helyzet. Szóval, ha van kedvetek, akkor fölösleges emiatt kihagyni.

2023. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!