Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után vagyok elvileg 11...

Aktus után vagyok elvileg 11 nappal Augustus 6-án volt nem rendszeres a menstruációm. Mikor mutatja ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
2 hétre abba kellet hagynom a gyógyszer így nem vettem be akkor mikor ezt történt. Maximum 1 percet lehetett bent a párom előzőt nap nem volt semmi. Nem is ment el bennem a párom. De nagyon félek hogy nem e lettem terhes. Előnedvet nála nagyon nem szokott észre venni.
2023. aug. 16. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 5én volt az aktus és 6án megjött a menstruációd? Nem igazán értem a kérdésed elejét. Ha megjött akkor nem vagy terhes, de aktus után 14-15 nappal tesztelhetsz.
2023. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy az aktus volt 6án, és nem rendszeres a menstruációd. (Basszus használhatnál írásjeleket).

Pár nap múlva tesztelhetsz. Mondjuk, ha ennyire félsz, védekezhettetek volna, vagy vehettél volna be esemény utáni tablettát.

2023. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Augusztus 6-án volt az együttlét! Utoljára Júliusban volt még a tabletta mentes szünetben de utána nem folytattam a tablettát mert 2 hétig nem szedhetem.
2023. aug. 16. 11:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Félek persze isten őrizzen egy gyerektől!!! De azért gondolom nem olyan sűrű a teherbe esés ha nem élveznek el a férfiak.
2023. aug. 16. 11:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Vasárnapi napon volt 6. Elvileg akkor most szombat 14. Nap ?! Akkor már reggeli pisiből meg rá pár napra csinálok még egyet és ha negatívak lesznek akkor megnyugodhatok?
2023. aug. 16. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!