Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan nő, aki az...

Van itt olyan nő, aki az egyetemi tanulmányai közben lett terhes? Ha igen, hány éves voltál és hogy alakult az életed?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
32 éves voltam, jól alakult.
2023. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint, szüneteltetted az egyetemet?
2023. aug. 16. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

30 éves vagyok, terhes és másodévet kezdeném a második alapszakomon, de passziváltatok egy félévet. Tavasszal egyéni tanrenddel szeretném folytatni.


Az első szakomon is voltak többen is akik gyerek mellől csinálták, nappalin és elvégezték. (Nyilván a szülei/párja tartották el közben).

2023. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
23 voltam, akkor végeztem az első szakomon, de kezdtem rögtön a következőt, azóta 2 gyerekem, 2 diplomám, egy szakképzésem van és a két hónapos mellett most csinálom a szakvizsgát.
2023. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
En azon a nyáron lettem terhes, amikor kezdődött az egyetem. Megprobaltam az első félévet végig csinálni, de nem sikerült mert veszélyeztetett lettem brutal rosszulletekkel. Passzovaltam, majd vallalkozasba kezdtunk a baba születése után így otthagxtam az egxetemet. 22 évesen szültem. Ennek már több mint 4 éve.
2023. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Közben lettem terhes, nem volt gond, csináltam tovább, amíg ki nem derült, hogy autista(illetve előtte 1,5 évesen, hogy problémás. Onnantól nemhogy az egyetemet, de mindent buktam. Most rendeződött az életünk, jár intézménybe, van időm, befejezem a szakom, kezdek másikat, szereztem pár szakképzést, nyelvtanfolyamot, de már 9 éves, csak másfél éve tudok magammal foglalkozni, előtte teljes csőd. Ha nem lett volna vele gond, és tud járni normálisan bölcsibe, oviba, suliba, nem készít ki, mikor velem van, nem megy el az idő fejlesztéssel, és nem vagyok folyton sokkban, mikor milyen fejlesztéshez, intézményhez, szakszolgálathoz kapkodjak, gyerekjáték lett volna végigvinni.. Ahogy most is az, pedig most délután a barátaival, a különóráival, meg a tanulmányaival is foglalkozom. Sokkal jobb, hogy már nem kell "megoldást" keresnem, hogy hol és mi a legjobb neki, mert már nincs nehézsége.
2023. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egyetemre jártam (2-3éve) több csoporttársam volt terhes. Levelező szakon simán megcsinálod terhesen is. De legrosszabb esetben csúszol picit. Ez nem egyedi dolog hidd el. Szóval hajrá! :) Volt, aki szülés után 2 héttel már újra jött az előadásokra péntek-szombat.
2023. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!