Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szüzek vagyunk a barátommal,viszont orális kielégítés után odarakta a hímvesszőjét a fenékbejáratomhoz pár másodpercre, ami után előváladék kezdett jönni belőle,így ezt gyorsan abbahagyta és sietett nekem papírért, (kb 7-8 másodpercig vártam) hogy ne follyon lentebb. Őszintén,nem tudjuk hogy jutott -e pici is a vaginámhoz, elvileg nem folyt le de nem tudjuk a pillanat hevében jutott -e oda. Így eshetek teherbe?

2023. aug. 12. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.. Kezdődhetne már az iskola..

Nem, nem lehetsz terhes, legközelebb viszont vagy ne csináljatok ilyeneket, vagy húzzon gumit.

2023. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Remélem troll vagy, de ha mégse akkor légyszi nézzétek utána a biosz könyvben a szaporodásnak
2023. aug. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Egyebkent en hallottam rola hogy atfolyhat, bar ehhez kello mennyisegu ondo kene meg hat ha mondjuk arrafele torlod.. bar tenyleg erdemesebb lenne figyelni, aki meg nem tzdja mi hogy mukodik miert csinalja?
2023. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Terhes vagy!
2023. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
27%
SZTEM LEHETSZ TERHES De nem erre kéne fókuszálni
2023. aug. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem lehetsz terhes!
2023. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!