Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség ha 4 napja késik a...

Terhesség ha 4 napja késik a havim?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 4 napja késik a menstruációm.Augusztus elsején volt együttlétem. 4.-én meg peteérésem.

Annyi hogy fel vagyok puffadva, de eddig semmi jelét nem látom annak,hogy meg fog jönni. 2 napja teszteltem,az negatív lett. Ha terhesség miért nem mutatta ki a teszt? Túl korán teszteltem? A normális válaszokat köszönöm😊



2023. aug. 20. 06:10
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Orvos.
2023. aug. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Honnan tudod a 4.ét?
2023. aug. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

A puffadás nem a terhesség jele.

Ha negatív a teszt, nagy valószínű nem vagy terhes

2023. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.Mindenképp 😊

2 Én egy kérdést tettem fel, és nem a peteérést kérdeztem. Látom megláttad a lényeget benne😮‍💨

3.azt írtam,hogy “Annyi hogy fel vagyok puffadva, de eddig semmi jelét nem látom annak,hogy meg fog jönni.”

Mert általában akkor vagyok így fel puffadva,amikor megjön. És nem szokott késni.

4. Lehet igazad van. Új munkahelyen vagyok,sok a stressz most nekem. Köszönöm a valaszt😊

2023. aug. 20. 07:37
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha semmilyen valasz nem jó, akkor mégis minek tetted fel a kérdést?
2023. aug. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4.Ezt a 2 hetes késés marhaságot melyik kisujjadból szoptad?!🤦‍♀️


Kérdező, a késés előtti teszt eredménye nem releváns, arra nem alapozhatsz.

Most kellene tesztelni, mikor már késik.

Ha negatív lesz, akkor nem terhesség áll a dolog hátterében és akkor azt is biztosra veheted, hogy 4-én nem volt peteérésed.

2023. aug. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6. Vagyok, most látom, h 2 nap késésnél teszteltél. Akkor ez nem terhesség.

Egyébként rendszeres a ciklusod?

2023. aug. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Azért kérdezem a peteérést, Te ... mert ha telefonos alkalmazással nézed akkor simán lehetett 2.án vagy 7.én és nem mindegy, Te.. én láttam meg a lényeget ráadásul segítő szandékkal kérdeztem, hogy azt honnan veszed...elsejei együttlétből ha holnap negatív, akkor az már az is marad.
2023. aug. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalom: tesztelj holnap, ha negatív, nem vagy terhes (akkor se, ha késett a peteérésed).


Akkor valószínűleg a stressz miatt késik.

2023. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akkor vagy terhes ha a teszt +
2023. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!