Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm 13...

Késik a menstruációm 13 napja. Menstruació előtt megszakítással voltam együtt a párommal, nem ment belém, de rá 1 napra Ellaone tablettát vettem be a biztonság kedvéért. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A menstruáció késése utáni napokon monstanáig 5 tesztet csináltam, mind negatív lett

Néha volt hogy görcsölt a hasam mintha meg akarna jönni, de semmi. Fáradság van, mivel minden nap fizikai munkát végzek. Az utóbbi időben elég stresszes volt az életem.

Mit gondoltok lehetek terhes vagy mi okból késhet a mensim?

Eddig +-5 nap késés volt a menstruációmban



2023. aug. 6. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az eseményutáni kavarhatott be.
2023. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A teszt ki kell mutassa. Az eseményutáni meg valóban bekavarhat. És igazából erre jóval nagyobb is az esély mint ez esetben a terhességre.
2023. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Remélém igazatok van, mivel még nem igazán szeretnék babát. De ennyit sosem késett a mensim
2023. aug. 6. 14:43
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

1. A megszakításos védekezés nem védekezés.

2. Esemény utánni után kb minden normális.



Ha nem fostál vagy hánytál a bevétele után, vagy nem tettél egyéb olyasmit, ami semlegesíti a hatását (egyes gyógyszerek bevétele), akkor nem valószínű hogy terhes vagy.

2023. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

10 éve így védekezek

Egyszer vettem be ilyen tabit, utána 6 évig (igen ÉVIG) vérezgettem, ha kellett ha nem. Meg is lepődtem mikor 1 év nem védekezés után terhes lettem, azon meg főleg hogy megmaradt.

Persze lehet a tabi és a vérzések közt nem volt összefüggés, egyetlen orvos se tudta megmondani pontosan mi bajom.

2023. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ellaOne bevétele után késik a menstruációja:

Normális jelenség, ha a tabletta bevétele után néhány napot késik a menstruációja.

Ha azonban a menstruáció több mint 7 napot késik, ha szokatlanul enyhe vagy erős a vérzés, vagy ha olyan tüneteket tapasztal, mint a hasi fájdalom, emlőérzékenység, hányás vagy hányinger, Ön terhes lehet. Azonnal el kell végeznie egy terhességi tesztet.


Nem gyakori mellékhatások (100-ból legfeljebb 1 embert érinthet):

- szokatlan vagy rendellenes hüvelyi vérzés, erős/elhúzódó menstruáció, menstruációt megelőző tünetegyüttes (premenstruációs szindróma, PMS)



[link]


2 hét késéssel egy teszt már kimutatná a terhességet.

2023. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mit tanácsoltok mit tegyek ha nem jön meg? Orvoshoz nem tudok menni mert külföldön vagyok és nem ismerem itt a dolgokat
2023. aug. 6. 19:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! Az majd megmondja a tutit!
2023. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
13 nap után a legócskább teszt is kimutatná. A tabletta bekavarhatott.
2023. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi
2023. aug. 9. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!