Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fel időben normális a bő...

Fel időben normális a bő barna folyás?

Figyelt kérdés
Üdv! Segítséget szeretnék kérni hát ha volt valaki hasonló helyzetben előre is köszönöm! 5 éve szültem. Most tervezzük a kis tesót e hó 6-án volt menszeszem 20 án volt elméletileg ovuláció naptár szerint 14én 18 án és 20án is együtt voltunk párommal, na de tegnap óta barnázást tapasztalatam tegnap bő barna folyadék jelenet meg ma csak pecsételt ahogy jön el is tűnik ilyet még nem tapasztaltam szerintetek forduljak orvoshoz minél hamarabb? vagy elég el mennem jövő hó 13án akkor van idő pont rák szűrésre
2023. aug. 24. 16:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem normális, de valószínűleg progeszteronhiány, ha nincs mellé más kellemetlenség vagy fájdalom, és ha 1-2 nap alatt megszűnik, akkor nem kell ezzel orvoshoz rohanni. Viszont 13-án feltétlen tájékoztasd a dokit erről és a próbálkozásról is.
2023. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ enyhe görcsöket érzek leginkább jobb oldalt lent a hasamban mindenképp jelzem a dokinak nagyon szépen köszönöm
2023. aug. 24. 17:32
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Ezt úgy bírom amikor azt irjátok hogy " naptár szerint" naptár szerint én is a 14.ciklusnapom ovuláltam a való világban meg a 20.on.Nem mindegy.
2023. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát én sajnos nem érzem mikor van ovu csak a naptárra tudok hagyatkozni ovulációs tesztet meg nem vettem még
2023. aug. 24. 19:56
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél ovutesztet hisz nem egy naptár szerint működik a női test.Én se tudtam világ életemben 28 évesen hogy mikor is ovulálok, nwmis kellett tudnom mig nem akartam gyereket.
2023. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hó elején el kezedem használni az ovu tesztet hát ha sikerrel járok köszönöm a válaszokat 🙂
2023. aug. 24. 21:19
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem hó elején kell ovutesztelni.Hiszen az ovuláció nem a ciklus elején történik.Én menstruáció után kezdtem el ovutesztelni.2 hónapot vittem igy vegig majd láttam hogy a 18-20 napon ovulálok így már a 3. hónapban a 10ciklusnaptól tesztelgettem.Ebben a ciklusban megis fogant a babám.
2023. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze. Nemibetegség.
2023. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Persze de elméletileg hó elején kell meg jönnie így majd akkor be szerzek ilyen tesztet ebbe a hónapban szerintem már felesleges..... Ma el mentem dokihoz elméletileg ez a barnázás lehet beágyazódási vérzés vagy köztes menszesz, semmi különlegeset nem latot se fertőzés se semmi ilyesmi hála istennek elméletileg doki szerint minden 4dik nő át éli egyszer egyszer
2023. aug. 25. 14:29
 10/20 A kérdező kommentje:
Gondolom kedves #8 egy pár némi betegsegen túl vagy azért tudod ennyire neked mik tarsuktak hozzá milyen tünetek??
2023. aug. 25. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!