Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is van/volt már így, vagy...

Más is van/volt már így, vagy hasonlóképp a kora tavaszi időben? Lehet mégis terhesség? Normálisnak mondható vagy aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eléggé furcsán érzem magam mostanság. Nagyon fáradt vagyok,szinte mindíg aludnék,sokszor fáj a fejem is,szinte mindennap,hol erősebb migrén szerű,hol csak sajog. Lusta dögnek érzem magam,pedig alapból nem vagyok az. A hasam furán csikar pár napja,de ez nem folytonos,pl.tegnap minden oké volt vele,ma meg vízszerű hasmenésem volt egyszer. A melleim lathatóan,és érezhetően nagyobbak,és nyomásra érzékenyek. Csináltam terhességi teszteket még menzi előtt negatív lett,aztán végülis megjött. A ciklusom most változott,nem tudom ez mennyire normális. Nem tudom hogy lehetséges e a terhesség így,hogy mindíg megjött,és kb.a negyedik napja hogy most is vérzek?. Vérnyomásom 90alatt szokott lenni,ritkán 90-90fölött de ahhoz már valaki föl kell idegesítsen,ezért effortil cseppejet szedek,hogy rendezze egy kicsit a keringésemet. Lehet attól van ez,vagy csak szimpla tavaszi fáradtság? Vagy lehet bekaptam valami vírust,vagy elcsaptam a hasam? Nem igazán szoktunk több napos kajákat enni. Ált. Levest frissen,egy,maximum két napig,tonhalas salátát,saláták minden.mennyiségben,tojás,müzlik,spagetti,főzelékek,néha pizza,vagy hamburger egy egy hétvégén egyszer egy hónapban. Az édességért oda vagyok,de akkoris csak minimálisan eszem. Szóval még csak nem is ettem semmi olyat,amitől furcsán viselkedhetne a hasam.

Menstruációm az első 2-3napban erős,és iszonyú fájdalmaim vannak,általában 2-3 dotraven csillapítja csak. Emelett sok folyadékot is iszom.

Szerintetek mitől lehetnek ezek a fúrcsaságok? Vélemények,tapasztalatok? Bocsi hogy hosszú lett. Köszi a válaszokat.


2017. márc. 29. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Tavaszi faradtsag.
2017. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyébként hajnali 5kor kelek,és megyek dolgozni,de most nem dolgozom sokat,csak délelőtt,és kora du.otthon vagyok már. De nem tudok aludni du. Csak ha férjem is megjön a munkából,az általában maximum 4óra,és fél öt magasságában,pihenünk együtt,és alszunk egy órát néha,de nem mindíg,mert én nem mindíg tudok, még ha ő itt van akkorsem.

Ált.olyan legkésőbb 23:00kor alszunk,de néha előbb,néha később. Ja,és nem Magyarországon élünk.

2017. márc. 29. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiürültek a vitaminraktárak. Esetleg depi?
2017. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tiszta paranoiám van már.Pszichiátriai Kórházban dolgozom,és ezek a külföldi páciensek még rosszabbak,mint a magyarok. Lehet hogy azért képzelek már be mindent,és néha tüneteket is produkálok. A kezeimet már agyon mosom,fertőtlenítőkkel,minden 5percben,még itthon is.

De szóval akkor ne aggódjak annyira ugye? Remélem ez csak átmeneti és el fog múlni ugye?

Egyébkén óvszerrel védekezünk,soha nem történt baleset. Volt,hogy nem védekeztünk párszor,de szerencsére nem lettem terhes. Azóta mindíg óvszert huzatok vele,többet ér a nyugalmam,de még így is,elég nagy paranoiám van.

Köszönöm első.

2017. márc. 29. 15:07
 5/9 A kérdező kommentje:

#2

Nem érzem magam depisnek. Nem vagyok az.

De az lehetséges hogy több vitamin az kéne. Több gyümölcs.esetleg c-vitamint veszek később. Az csak jó lehet nem?

2017. márc. 29. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Ártani nem fog. :-)
2017. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A hasmenésnek 1-2 napon belül el kell múlni, ha nem, akkor házidoki.

A megváltozott ciklussal fordulj nőgyógyászhoz - ez nagyon fontos!!!

A többi simán lehet tavaszi fáradtság.

2017. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm

Voltam nőgyogyásznál,azt mondta minden rendben elvileg. Bar nagyon egy idetlen doktor volt,igazabol le se szar senkit se.

Javasolta hogy szedjek fogalmazasgatlot,de nem is igazan a vedekezes miatt,hanem hogy csillapodni fognak a menstruacios fajdalmaim,meg a peteeres miatt,meg a fertozesek igy nehezebben fognak elerni,meg hogy szabalyozza kisse a menstruaciot vagy mi.

Ugy valtoztak a ciklusaim hogy pl.

Egyszer 26.-a ,aztan 28.-a,aztan 25.-e majd,26.-an jott meg ez negy honap ezalatt igy valtozott.

Ez nagy baj? Vagy menjek egy job doktorhoz?

2017. márc. 29. 20:52
 9/9 A kérdező kommentje:

Legrovidebb ciklus most 29 napra valtoo,leghosszabb 32

Ezelott mashogy volt,34napos volt a leghosszabb.

2017. márc. 29. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!