Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhén görcsölgetem a hasam...

Enyhén görcsölgetem a hasam alja, méhem, petefészkem beágyazódás körüli időben vagyok. Ha ez beágyazódás, akkor mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Menstruáció kizárt,hogy jelezne. 28 éves vagyok,de nem is tudom milyen érzés az ha menstruáció görcs van,mert még nem volt ilyenem.


Esetleg ha sikerülne a baba és ez most beágyazódás lenne,mennyire normális ez?


Annyira lennt görcsölget az ágyékomnál,hol itt hol ott,hogy nem is tudom mi görcsöl valójában.


2016. febr. 7. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármi okozhatja, akár beágyazódás is. Normális, ha semmit nem érzel, normális, ha menstruációs görcsöt érzel, ha szúrkálódást, ha furcsa érzést. Nem normális, ha vérzel, ha kifejezett görcseid vannak. (Bár vannak kevesen, akik beszámolnak beágyazódási vérzésről, de ez általában kis mennyiségű, rövid ideig tart)

Biztosabbat majd csak az esedékes menstruációkor illetve utána fogsz tudni, leghamarabb egy terhességi teszt mutatja ki, reggeli vizeletből, aztán egy-két hétre rá már ultrahangon is ki tudnak mutatni terhességre utaló petezsákot, szikhólyagot stb.


Hogy érted azt, hogy nem volt még menstruációs görcsöd?

2016. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Soha nem görcsöltem még menstruációkor. Gondolom ugyanolyan görcs mint az összes többi(hasmenés,epekő(?) stb). Hasmenésnél éreztem már görcsöket,de párszor életemben.


Ezért fura csak. Nem szoktam kérdést kiírni,csak nem tudom mennyire normális ez az érzés. Olyan kellemetlen. Meg mintha feszítenék szét a méhem. Fura megfogalmazás,de mintha szétakarna durrani.

2016. febr. 7. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem voltak beágyazódási görcseim jobban mondva olyan szúró szerű érzés volt 2 napig éreztem most 33 hetes k.m
2016. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi igen, a menstruációs görcs. Nekem így jelentkezett a terhesség...görcsölt, de nem jött meg ( előtte fél-egy nappal szokott) és aztán rákövetkező napra már halvány pozitív tesztcsíkom volt. :)
2016. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!