Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8.dpo-n vagyok és sajnos...

8.dpo-n vagyok és sajnos érzem a tipikus PMS tüneteket. Szerintetek van esély a babára? Az ovulációmat ebben a ciklusban LH teszttel is megnéztem és előtte 2 és 1 nappal is együtt voltunk.

Figyelt kérdés
2023. aug. 24. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem semmit, úgy fogant a babám.Előző probálkozós hónapokban amikor fájt a hasam, petefészkem stb stb beképzelgettem magamnak hogy ez biztos terhesség dpo 8-9en hogy beágyazódás történik azért van ez meg az a tünet de pont nem voltam terhes..
2023. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem jön meg van esély. A kislanyomnal végig azt hittem, hogy meg fog jönni, azt hittem csak késik a stressztől. Aztán 1 hét után teszteltem és leugrott a csík.

Szóval esély van :)

2023. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A nem várt napján is sima PMS tüneteim voltak

Másnap teszteltem és pozitív lett .

Már 17 hónapos a gyerkőc 😊

2023. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelenti, hogy meg is fog jönni, nekem is nagyon erős tüneteim voltak, aztán menstruáció helyett baba lett anno:-) Bármi lehet, kiderül.
2023. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!