Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt fals pozitív lehet?

Facelle teszt fals pozitív lehet?

Figyelt kérdés
Ma 13.dpo-n reggeli vizeletből lett egy halvány, de látható pozitív tesztem. Már mikor futott fel a festék látszott az első csík is. Meg is maradt, szépen látszik. Dél körül csináltam egyet újra, az full negatív. Nem sokat ittam, és 2 órát minimum nem pisiltem. Tegnap reggeli tesztem szintén teljesen negatív. Reggel tesztelek újra, ha nem jön meg. Mással is csinált ilyet a facelle?
2023. aug. 24. 21:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Itt még nem száradt meg:

[link]


Száradás után:

[link]


Nem tudom látszik e, elég öreg a telóm nem csinál túl jó képet 😒

2023. aug. 24. 21:48
 2/15 A kérdező kommentje:

Na nem töltött fel képeket...

[link]



[link]

2023. aug. 24. 21:52
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Látok valamit, de annyira halvány,hogy ez szerintem negatív, amúgy sem látszik a színe, inkább szürkének tűnik.

De a 13. napon már ennél azért jóval erősebbnek kellene lenni, nekem 28. ciklusnapon (ovut nem követtem) nem sokkal volt halványabb a tesztcsík a kontrollnál.

2023. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól láthatónak azért nem mondanám. Én inkább csak akkor reménykednék, ha van esély rá, hogy később volt ovu. Látszik valami, de alig.
2023. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem is pozitív, főleg 10-es teszttel a 13.dpo-n
2023. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet elindult valami, csak kémiai terhesség lesz. Nagyon gyakori. Tesztelj még egyet holnap reggel és az többet mond majd, mint mi itt találgatunk. :)
2023. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Biztos a 13.dpo? Nekem 9-10.dpo-n volt ilyen erősségű a facelle.Meg elég koncentrált votl a vizelet?drukkolok.
2023. aug. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen a dpo biztos. Ma reggeli tesztem negatív, pár órára rá csináltam megint, az is ilyen halvány lett.


[link]

2023. aug. 25. 11:04
 9/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elindult valami, de abbamaradt. Ez egy kémiai terhesség volt, engedd el.

#4

2023. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez sem pozitív, tuti hogy szerkesztgetés nélkül nincs rajta semmi.
2023. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!