Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés lehet...

Beágyazódási vérzés lehet esetleg?

Figyelt kérdés
Volt már két terhességem és egyszer sem tapasztaltam ilyet. Most ismét babaprojekten vagyunk, ez volt az első clostis hónapom. Pontosan tudom, hogy mikor volt az ovuláció, mert az orvos uh-n nézte. Szerdán kéne (vagyis nem kéne) megjönnie. Tegnap óra érzek furcsa görcsölgetést, ami nem menstruációs görcsre hasonlít, valami más és most pisiléskor törlésnél rózsaszín foltos volt a papír és volt egy csepp rendes, piros vér a wc-ben. Utána, megtöröltem új papírral és az tiszta maradt. Én nem szoktam pecsételgetni menstruáció előtt, hanem úgy rendesen megjön. Eszembe jutott, hogy esetleg beágyazódási vérzés lehet-e, mert többen tapasztaltak hasonlót itt a gyakorin is. Mit gondoltok? Lehet az? Tesztelni csak akkor szeretnék, amikor aktuális lesz.

2023. júl. 23. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Több, mint valószinű :)
2023. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt beágyazódási vérzésem már. Akkor piros vér nem szerepelt a képletben. Soha nem szoktam barnázni menszi előtt egyébként, és mindig 28 napos a ciklusom. Na most elkezdtünk próbálkozni, és a 24. napon jött rózsaszín törlés, meg gombostűfejnyi (!) élénkpiros cucc is. Ekkor még halványan reménykedtem, hogy hátha... A beágyazódási vérzés sajnos barnás, rózsaszínes, nem piros. Másnapra meg is jött, és ráadásul nem elég hogy korábban, még napokkal el is húzódott. Azért remélem, hogy neked jobban alakul. Sok szerencsét, mielőbbi babavárást kívánok.
2023. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor majd meglátjuk 😊
2023. júl. 23. 17:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ez a nem szoktam pecsételgetni menstruáció előtt... olyan dolog h én sem szoktam mégis az elmúlt hónapokban volt hogy igen...

Szerintem gyanús hogy megfog jönni...

2023. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett vegulis??
2023. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött 😊
2023. aug. 7. 23:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Új hónap Új lehetőség, ne add fel.
2023. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ma reggel teszteltem pozitívat 😍. El se akartam hinni.
2023. aug. 23. 06:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Mutasd meg kérdező... gratulálok amúgy de ez hogy lehet akkor?! Bár csodák vannak
2023. aug. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy, hogy lehet :)? Július 28.-án megjött sajnos, majd elkezdődött az új ciklus. Ma vagyok a 27. napon és azért csináltam tesztet, mert tegnap megkívántam valami olyant, amit amúgy nem szoktam fogyasztani de az első terhességem alatt nagyon szerettem. Fényképet nem csináltam a tesztről de gyönyörű, vastag 2 csíkos lett. :)
2023. aug. 23. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!