Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jövőhét szerdán kell...

Ha jövőhét szerdán kell megjönnie, mikor mutathat halvány pozitívat leghamarabb egy érzékeny teszt?

Figyelt kérdés

Ovum augusztus 16-án volt, használtam Lh tesztet is, szóval biztos. Az utolsó menzeszem augusztus 2-án volt. Átlag 28 napos ciklusaim vannak, de van hogy néha 29-30napra kitolódik.

Ha az ovum napja biztos, akkor ahogy számolom holnap leszek a 9. dpo-n. Clear Blue korai teszt vagy az új X-Epil korai vagy Predictor Early mutathat valamit?



#X-epil #Clear Blue korai kimutatás #6 nappal az esedékes menzesz előtt
2023. aug. 25. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerdán vagy csütörtökön.

Vagy nagyon max kedden (ha halványat akarsz látni )

Nekem a nem várt napján volt halvány tesztem,két nappal később már erős pozitív

2023. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:/ Akkor a dobozon lévő felirat csak ennyire reklám?
2023. aug. 25. 19:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinem várd meg a szerdat meg-e jön

Az a biztos

2023. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ok, rendben. Köszönöm! :)
2023. aug. 25. 19:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelhetsz korabban, miert ne,csak me keseredj el, ha negativ lesz.


Az lh csucsot mutatja csak az lh teszt, onnantol kezdve meg 16-36 ora, mire megtermekenyul a petesejt, ezt nem lehet pontosan tudni. Igy nyilvan ennek fenyeben tok valtozo, hogy kinek mikor lesz pozi a hcg teszt.


Nekem pontos 28 napos ciklus mellett menstruacio elott 2 nappal mar szep eros pozi tesztjeim voltak, hamarabb nem neztem.

2023. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
10-es tesztnek hétfőn már halványan mutatnia kell valamit.
2023. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is szerdàn kell megjönnie. Predictor tesztjeim vannak itthon. Most kivárok ! Nekem 15-én volt ovum akkor volt erős pozitív a facelle tesztem illetve aznap reggel a clearblue digitális is mosolygott. Szerdàn tesztelek, mert nekem pontos szokott lenni a menstruációm.
2023. aug. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
A clerblue digitális nem érzékeny.Nekem késés napján negatív volt mig más tesztek pozitívak.Késés utáni 2.nap irta ki h terhes.egyébként 9dpo-n teszteltem először pozitivat mivel 10.napon már a menzeszem jött volna meg.10 napos luteális fázisaim voltak.
2023. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

8-as nekem clearblue-ból ovu tesztem volt pozitív amikor a sima facelle is. :)

7-es voltam.

2023. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9es értelmezd a kérdést. a clerblue korai terhességi tesztről beszél nem clerblue lh tesztről.
2023. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!