Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jövőhét szerdán kell...

Ha jövőhét szerdán kell megjönnie, mikor mutathat halvány pozitívat leghamarabb egy érzékeny teszt?

Figyelt kérdés

Ovum augusztus 16-án volt, használtam Lh tesztet is, szóval biztos. Az utolsó menzeszem augusztus 2-án volt. Átlag 28 napos ciklusaim vannak, de van hogy néha 29-30napra kitolódik.

Ha az ovum napja biztos, akkor ahogy számolom holnap leszek a 9. dpo-n. Clear Blue korai teszt vagy az új X-Epil korai vagy Predictor Early mutathat valamit?



#X-epil #Clear Blue korai kimutatás #6 nappal az esedékes menzesz előtt
2023. aug. 25. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hirtelen azt hittem nekem szól az, hogy a CB nem érzékeny teszt és most látom, hogy a kérdező is megemlítette ezt a fajta tesztet csak ő a terhességit. Csak félre értettem a helyzetet, nem akartam senkibe se belekötni :)
2023. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond :) Csak gondoltam szólok hogy nem jól értelmezted :)
2023. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kérdést jól értelmeztem csak nem vettem észre (mert màr régen olvastam), hogy a kérdező is említi a CB tesztet. És mivel én is írtam csak én a LH tesztről azt hittem nekem szól, hogy a CB nem érzékeny. Itt siklottam el :) De amúgy a CB LH teszt sem érzékeny ha jobban belegondolok :) Na mindegy, csak kimagyaráztam :).
2023. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!