Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Kacsuszwork kérdése:

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem a következő lenne. Julius 30an voltunk egyutt a párommal, ulletve párszor még az előtte lévő napokban. Meg is jött augusztus 3án, de nem a szokásos volt, de jó pár napig tartott. Egy másfél hete kb kétszer akkorák a melleim és nagyon fájnak (kövi mensim kb szeptember 6an jön csak), alhasi fájdalmaim is vannak. Nagyon fáradékony vagyok. Nem terveztük pont most a terhességet, de szerintetek így lehetek az? Mikor teszteljek szerintetek amikor már biztos az eredmény? Köszi a válaszokat!



2023. aug. 27. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy terhes.Volt menzeszed.De ha júli 30-án volt utoljára aktus, akkor már a nap bármely szakában,bármilyen teszt pontos eredményt mutat.Amúgy mindig elmaradt menzesz után érdemes tesztelni.
2023. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Menstruáltál szerinted terhes vagy?? Komolyan mondom ki kellett volna járni azt az általànos iskolát
2023. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, pms tüneteid vannak, teljesen normális. A többit leírták.
2023. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért????
2023. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy terhes. Hány éves vagy 13-14 hogy ennyit se tudsz. Ha volt menstruációd akkor mégis hogy lehetnél..
2023. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
#gondolom mert itt gyakorin menstrualnak a nők terhesség alatt, teherbe esnek gumi és fogamzásgatlo mellett, illetve 2 csiknak látják az egy csíkot a terhességi teszteken
2023. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Védekezz én azt tanácsolom beképzelgetés helyett.Komolyan mondom hihetetlenek vagytok néha.Menstruáltál , ergó nem vagy terhes de csinálj egy tesztet
2023. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi tesztet elég a kimaradt menstruáció után egy héttel végezni. (Van ami előbb kimutatja)

Ezek lehetnek mensi előtti tünetek is, ugyanis nem minden ciklus egyforma.

2023. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Én ezekben azt nem értem soha, hogy elvileg van pasija, de leírja, hogy 3-4 hete szexeltek utoljára. Na, persze... És nem 20éves házasokról beszélünk (legalábbis remélem, hogy ők nem keérdeznének ilyet), hanem tinikről...Mutassatok már nekem egy 18-20éves párt, akik havonta egyszer szexelnek.

Kérdező! Ha 3-án jött meg, akkor másfél hete lehetett ovud. Utána termelődik a progeszteron, ami a mell változását és az alhasi ezt-azt okozza. Ne kezdd el, hogy sose volt ilyen. Nekem se. Most meg van. Normális progi szint mellett se nagyon szokott fájni a mellem menstruáció előtt, most meg ovu óta rosszabb, mint terhesen volt. NEM vagyok terhes. Fel se merült, mivel az utolsó próbálkozás óta menstruáltam már. Tudod, ez így megy. Menstruálsz=nem vagy terhes. Ha UTÁNA szexelsz, abból lehetsz.

40fokban meg mindenki fáradt szerintem.

2023. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!