Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Délután megyek nőgyógyászhoz,...

Délután megyek nőgyógyászhoz, és ma lett pozitív az lh tesztem?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még ovu környékén ultrahangon. Ez most pont jól jött ki. Nem számítottam ma pozitív lh tesztre, főleg nem délelőtt. Majd le ugrik a tesztcsík olyan boldog vagyok.

3 kérdésem is lenne.


1, ugye semmilyen szinten semmiben nem befolyásolja a hónapot, ha ma csinál hüvelyi ultrahangot az orvos?


2, gondolom látni fogja, hogy jó nagy az egyik tüsző, és 1-2 nap múlva ovuláció következik?


3, ha van rá lehetőség érdemes lenne 2-3 nap múlva megnézetni, hogy valóban rendben megtört e az ovuláció, vagy a mai az elég?


Köszönöm, ha segítesz 😊


2023. aug. 28. 11:16
 1/10 A kérdező kommentje:
*megtörtént e így akartam írni
2023. aug. 28. 11:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az uh-n valóban fogja mondani, mert látni fogja. Nem fog befolyásolni semmit, ma mindenképp legyetek együtt ezt a doki is biztos fogja mondani :)

Megkérdezhetem milyen lh tesztet használsz ? :) Esetleg elküldöd a képet is a mai pozi tesztről ? :)

2023. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én a premom lh tesztjeit használtam 3.hónapban megis fogant a babóm.
2023. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as. Hol rendelted ? :)
2023. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amazonról.Ingyenesen letölthetö applikációval pedig tuti hogy nem maradsz le az ovulációdról.
2023. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Premom appot én is használom :) Facelle meg clearblue ovu tesztet használtam augusztusban…jelezte is az ovut de sajnos ez a hónap nem jött össze :(

Megnézem akkor, köszönöm :)

4-es voltam.

2023. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekemis a 3.hónapos tesztelgetés után fogant a babóm.Ovulációkor ia csak 25% esély van a teherbeesésre. Nem feltétlen fogan meg az első hónapban az lh teszt az lh csúcsot mutatja utána h megreped e az a tüszö másnap kitudja.
2023. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm 7-es :) Nem adjuk fel :) Ma megjött. 9 napon kezdem újra a tesztelést.
2023. aug. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el.De vedd lazábbra a dolgot tesztelj persze amint elmúlik a menstruációd.Pár hónap vagy lehet a következő és összejön ha nincs egészségügyi nőgyógyászati probléma a háttérben.Az is fontos babavállalásnal hogy milyen életvitelt élsz.Dohányzol e, sokat kávézol e a párod szintén.Mi egyiket sem.De ez nem nagy százalékban befolyásol.csak érdemes odafigyelni. Ha gondolod irhatsz privátot a fejleményekröl.7es voltam.
2023. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elvileg nőgyógyászatilag semmi problémám sincs. Nem dohányzom, kávét max 2-őt iszok naponta azt is tejjel. A pàrom viszont iqos-t szív. Én járok rendszeresen minden szűrésre, labort is szoktam csináltatni. Nem keseredek el hiszen ez volt az első olyan hónapunk amikor teszteltem és többet tudtunk együtt lenni. :) Köszönöm neked :) 4-es voltam :)
2023. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!