Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tapasztalt már ilyet,...

Valaki tapasztalt már ilyet, hogy 8DPO-n halvány rózsaszínes folyása van? Tesztelni szerintetek mikor érdemes?

Figyelt kérdés
2023. aug. 28. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, semmit se jelent. Tesztelni akkor érdemes ha nem jön meg, max 1 nappal korábban 10es érzékenységű teszttel.
2023. aug. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Szia!tudom én le leszek pontozva de leírom mert akkor is így volt.

Mindkét terhességemnél lh tesztteleltem és 9.dpo-n már 10es teszten(facelle) nagyon haványan látszott.

Ha nem érint rosszul a negatív teszt én simán tesztelnék,annak tudatában hogy még bőven kétesélyes,mindenkinél egyéni a hcg termelés,beágyazódas hossza.

Ha beágyazódási vérzésre gondoltál,nekem szerintem nem volt,illetve volt 11-12dpo-n barnázás de nekem mindkét terhességnél kellett progeszteron pótlás.Így nem tudom hogy a második esetben nálam az a progi hiány vagy a beágyazódas volt bár inkább az első mivel már előtte megvolt a pozi tesztem 9.dpo-n.

Szurkolok🤞

2023. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit takar az a folyás? Folyamatosan folyik mint menstruációkor? vagy pecsételt? Vagy egyszeri folyás törlésnél? Dpo8-on beágyazódás szokott végbe menni.Elképzelhető a beágyazódási " vérzés.Tesztelj egyet 2 nap mulva.
2023. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem folyamatos egyszer látszott törlésnél délelőtt utána semmi aztán este a fehérneműmön, de ennyi azóta nem volt rá eset.
2023. aug. 29. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Elképhelhető a beágyazódás mint irtam hármasként.Tesztelj 3-4 nap múlva:)
2023. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!