Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Èrdemes tesztet csinálni?...

Èrdemes tesztet csinálni? Vagx milyen okai lehetnek mèg?

Figyelt kérdés
Gyereket szeretnèk, tehát tervezett lenne. Van menzes, de a megszokottnál sokkal gyengèbb, szinte nincs is. Lehetsèges a terhessèg, 1 hete voltunk együt. Mikor èrdemes tesztett csináltatni?
2023. szept. 3. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Együttlét után 14 nappal már biztosat mutat a teszt. A nagyon gyenge vérzés miatt én elmennék nőgyógyászhoz.
2023. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, lett kèrve időpont, csak sok idő sajnos.... :(
2023. szept. 3. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mentruáltál, ergó nem vagy terhes ha 1 hete voltál együtt a pároddal akkor már túl voltál az ovuláción. Először is azzal kellene tisztában lenned hogy mikor és hogyan lehet teherbe esni ha tervezitek is és nem szeretnétek hónapokat próbálkozni.Hány naposak a ciklusaid.általábana. luteális fázis 10-16 nap között mozog ( ovuláció és következő menzesz közötti időszak.Na most felesleges tesztelned hiszen ha egy hete voltatok együtt és most megkellett jönnie már ovuláción túl voltál.Felesleges a teszt 100% hogy nem vagy terhes.
2023. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köztudott, hogy a terhesség alatt teljesen elmarad a menstruáció. Azonban az első hetekben, amikor a megtermékenyített petesejt még épphogycsak beágyazódott a méhfalba, ez a szervezetnek még annyira "új információ" lehet, hogy nem biztos, hogy automatikusan le tudja állítani a huszonpár napja már folyamatban lévő ciklust. Ha a menstruáció a szokott menetrend szerint megjön az első 5-10 hétben, sokan még nem is sejtik, hogy már rég várandósak.Ilyenkor a hormonváltozások miatt a menzesz már kevés vagy jóval kevesebb lehet, mint szokott. Ráadásul a megtermékenyített petesejt beágyazódásával együtt járó barnázás pecsételés is sokszor eshet egybe a menzesz időpontjával, így gyakran fel sem tűnik.
2023. szept. 3. 21:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Aztán lehet, hogy hazudnak....
2023. szept. 3. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:

"Köztudott, hogy a terhesség alatt teljesen elmarad a menstruáció."


Ket honapos terhesen meg mindig volt verzesem, ha gyenge is - emiatt is mentem el a dokihoz, hogy miert ilyen szokatlanul gyenge a verzes mar masodik honapja, es akkor kozolte velem, hogy kb 9-10 hetes terhes vagyok (tervezett baba volt, szoval jo hir volt).

Es a doki szerint nekem pont emiatt maradtak ki a hanyos-rosszulletek. reggelek.

2023. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen. Ez miatt szeretnèk tesztet... Biztos ami biztos
2023. szept. 3. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!