Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik, de nincs tünetem, ez...

Késik, de nincs tünetem, ez lehet attól végre teherbeesés, érdemes tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 5 hónapja szeretnénk babát.

Általában nekem mindig

28., 29., 30., 27.. napra jön meg.


Most a 31. napnál tartok, de még semmi tünet.

Meddig érdemes várni a teszteléssel vagyis még hány napot? Esetleg még vagy 2-3 napot.

Nem merek tesztelni, mert egyszerűen én nem szeretem látni a full hófehér kijelzőt!:(



2023. jún. 25. 07:08
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Igen.
2023. jún. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi késésnél már nyugodtan tesztelhetsz. A terhesség pedig nem jár kötelezően tünetekkel.
2023. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Én is 5 hónap után 5 nap késésnél teszteltem :-) Pozitív lett :-) És pont azért nem teszteltem előbb, mert nem akartam negatív tesztet látni. Mondjuk én mértem hőt is, így már gyanús volt a dolog, mert a szokásosnál magasabb volt és nem akart leesni.
2023. jún. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Most már tesztelhetsz.
2023. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tesztelhetsz. Tünetek nem mindenkinél vannak (nekem semmi sem volt), másoknak meg csak 7-8hetesen jönnek (pl sógornőm 8hetesen kezdett rosszul lenni). Ráadásul a tünetek jönnek mennek, ismerek olyat, aki egyik nap mindentől hányt, aztán napokigkutya baja sem volt, majd megint jött egy két rosszul létes napja. Ezek semmit sem jelentenek, nem törvényszerű a terhességi rosszullét.
2023. jún. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi lett szurkolok!!
2023. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Leírom mindenképp ide meg az eredményemet.

Most visszanéztem a naptáramba. Tavaly október óta vezetem a ciklusom és utoljára tavaly novemberben volt már 31 napos ciklusom. Aztán a következő hónapok 27, 28, 30, 28, 30, 29. napra jött meg.

Úgyhogy már rég volt 31 és még most semmi jele nincsen.

Úgyhogy úgy döntöttem, hogy akkor meg várom a 33. napot, mert annyi még sose volt.


A párom is szeretné, hogy teszteljek, de örülök, hogyha ti is megértitek, hogy egyszerűen nem szívesen néz az ember egy full hófehér tesztet és amíg csak nem jön meg bizakodhatok. :)


Köszönöm, hogy leírtátok, hogy nem volt tünetetek, mert nekem minden ismerős azt mondta régebben, akik terhesek voltak egybòl érezték már menszesz előtt hányingert, has szúrkálást, fájdalmat, de nekem semmi ilyesmi....


Na mindegy, majd mindenképp megírom nektek, de még türelmesek várok, remélem nem fog megjönni 😊😊

2023. jún. 25. 08:27
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly rákszűrésre kértem időpontot, kaptam is. A ciklusom 28. napjára esett (24-29 nap között szokott megjönni, de a nagy átlag 25-27) Meg is kérdezte a doktor, hogy mikor volt az utolsó, és mikor esedékes. Mondtam neki, hogy a napokban.. Aztán hazafele bevillant, hogy vennem kéne egy tesztet, persze nem bírtam kivárni a másnap reggelt, így rögtön megcsináltam, ahogy hazaértem.(nem sok reményt fűztem a teszthez, mert abban a hónapban csak kétszer voltunk együtt a férjemmel, és hatalmas volt a felfordulás, úgy voltam vele, hogy negatív lesz, de legalább tudom mire készüljek, és hogy akkor majd hamarosan megjön.)

Pozitív lett. Pénteken lett 5 hónapos a kisfiam.

Én irigyellek, hogy így tudsz várni, ugyanakkor a helyedben már rég teszteltem volna. :D

Az egész terhességem “tünetmentes” volt.. jó, az első trimeszterben fáradékonyabb voltam, de akkor jött be a tavasz, és az mindig ezt hozza magával nekem, plusz rengeteget dolgoztam, a másodikban meg sokat jártam pisilni. Ha a pocakom nem nődögélt volna, és nem éreztem volna a babát mozogni, akkor nem is tűnt volna fel, hogy terhes vagyok, olyan jól viseltem.

Szorítok a pozitív tesztért neked! Majd írd meg mindenképpen!

2023. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tünetem nem volt egyik terhesség alkalmával sem
2023. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ciklusod hanyadik napján ovuláltál? Mert ha az ovu késik pl nekem volt h a 18.ciklusnapon ovuláltam ekkor nyilván a menstruáció is csúszik.
2023. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!