Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a teherbeesés...

Mennyi az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptember elsejen kozosultunk a baratommal,nekem pedig előtte nap múlt el a mensim,elsejen meg kisebb barnazas volt de semmi mas. Masnap mar nem huzta ki idoben,tobbszor lefekudtunk egymas utan,es belem elvezett tobbszor is. Vegig vedekezes nelkul sajnos nagyon felelotlen dolog volt tisztaban vagyunk vele..

Rendszertelen a mensim,a ciklusom hossza pedig 21-42 nap.

Kerlek nyugtassatok meg,hogy semmi ilyennek nem all fent a kockazata..



2023. szept. 8. 14:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%

Én segítek: védekezzél és akkor nem kell megnyugtatásra szorulnod. Vagy mégis milyen segítségre vágysz? Nézzük meg a varazsgombot, hogy egy eszetlen tizenevesnek megfogant e a gyerek a hasában?

Eszed semmi, az is látszik

2023. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
Ugye sokat segítettünk?
2023. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók, azért tettem fel a kérdést,mert terhességre utaló jelekből egy sincsen.😀
2023. szept. 8. 15:50
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező, ezzel a hozzászólással is csak a tudatlanságodat bizonyítottad. A terhesség nem mindig jár tünetekkel :D ez biztos nagyon vicces neked, de az abortusz nem olyan kellemes. Felnőtt vagy, lehetne több eszed.
2023. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
Ahhoz még korán van, nyisd ki a könyvet és olvasd el...
2023. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%

Ahhoz még nem telet elég idő, hogy legyen tüneted, de ahogy írták nem mindig jár egyértelmű jelekkel.

Nagyon kicsi esély van rá, de nem vagyunk gépek, simán lehet, hogy valamiért korábban volt peteérésed. Hiába kicsi az esély, ha nem szeretnél babát inkább védekezzetek.

2023. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló köszönöm a kommentedet!☺️
2023. szept. 8. 16:14
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok, hogy ha pont 21 napos lesz most a menzeszed, akkor telibe lőttétek az ovudat. Merthogy átlagosan 14 nap telik el ovuláció után, szóval a menzesz első napja után 7 nappal történik meg. Az átlagos menzesz tart 4-5 napig, szóval az 5-6. nap körül szexeltetek többször úgy, hogy beléd élvezett. Tudtad, hogy a sperma amúgy megfelelő körülmények között akár 5 napig is életképes maradhat? Szóval egészen könnyedén lehetsz terhes, ennyire rendszertelen ciklussal még csak esélyed sincs legalább kb.-re tudni, mikor vagy termékeny.

Terhestüneteket meg ilyenkor aztán még ne keress, mert ha megtörtént a megtermékenyítés, akkor úton van a petevezetődben a megtermékenyített petesejt, vagy éppen most kezd beágyazódni.

2023. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mensi 5. napján lettem terhes.
2023. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a terhességre utaló jelekből annyi volt (a menstruáció elmaradásán kívül) hogy a 18. héten elkezdtem érezni a rúgásokat, a második trimeszter vége felé meg sokszor jártam mosdóba, és nőtt a hasam. :D


Ha ezt most megúsztad legközelebb legyen több eszetek, és védekezzetek.

2023. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!