Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik a mensim, 3...

9 napja késik a mensim, 3 tesztet csináltam, mindhárom negatív lett. Néha nagyon fáj a fejem, nem kívánom a kávét és a cigit sem annyira, mint máskor. Terhességre utalnak a tüneteim, vagy valami másra?

Figyelt kérdés
Bő átlátszó folyásom van, a 37C hőm még magasabb, fehér apró dudorok vannak a mellbimbómon, és körülötte is, hányingerem nincsen és a mellem sem nagyobb, csak érzékenyebb egy picit.
2008. jan. 7. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is így voltam ezzel, de sajna megjött! :((

Nem lehet az hogy nagyon szertnéd már a picit és ideges vagy és azért nem jön meg? Nekem ez volt a magyarázat!

De azért drukkolok bármit is szeretnél!

2008. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lehet hogy terhes vagy....mivel a tünetek utalhatnak rá!

Nem tudom ezen az oldalon mindenki azt hiszi hogy itt bárki tünetekről ír az álterhes!:-(

Ne figyelj rájuk.....várj pár napot és tesztelj újra!

Én nagyon szorítok :-))

2008. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pontosan 9 napot késik. Két tesztem lett negatív. Holnap reggel csinálok egy 3-at, más típussal. Nekem is az a véleményem, hogy babás lehetsz. Viszont az is igaz (és ezt magamról tudom), ha erősebben gondolok a gyerekre, az általad sorolt tünetek erőteljesebbek. Ez tuti a psziché. Viszont nem tudok nem gondolni arra, hogy akarom/akarjuk!!!
2008. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!