Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet-e a barátnőm...

Terhes lehet-e a barátnőm attól hogy szeretkeztünk, de nem történt magömlés? és még közel sem jártam ahhoz hogy beleélvezzek.

Figyelt kérdés
barátnőmmel szeretkeztünk, de még közel sem jártam ahoz hogy elélvezzek, és idő előtt befejeztük az aktust. mennyi esélye lehet annak, hogy teherbe esett? egy kicsit félek mert még nem vagyok felkészülve a családalapításhoz:S
2009. jan. 1. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor miért nem huztál gumit a farkadra??????????? KOMOLYAN..VÁLASZOLJ LÉGYSZIVES!! megéri ennyit parázni utána??? amugy igen van is okod félni,mert teherbe lehet igy is esni,nem tudom hallottál e már az előváladékról
2009. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jogos, viszont a felháborodásodat már nem tartom annak, a felelőség az én vállamon van. és csak egy kérdéssel fordultam erre az oldalhoz, hátha valaki választ ad a kérdésemre, tudod mi az a tesztoszteron, és mikor az ember már nem bír az ösztöneivel, +szilveszter iszik az ember másképp reagálja a dolgokat,de az eszem még akkor sem ment el mert az elején abbahagytuk, azért köszönöm, bár szebben is meglehetett volna ezt fogalmaznod. minden esetre azt már elmondtad amit eddig is tudtam. úgy érzem a többi már az én dolgom és felelősségem, és kérdésre kérdéssel nem válaszolunk, köszönöm. üdv
2009. jan. 1. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért válaszolt így, mert ez a kérdés 1 oldalon 2szer van fent... van durván 2000 oldal...2000x minimum 2 az bőven 4000 felett van... Kb ennyi ugyanilyen kérdés van.... és van kereső ezen az oldalon... ezért....
2009. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elnézésedet kérem, csak tudod nekem új ez az oldal, és nem tudtam hogy hogy milyen szóval keressek rá egy ilyen kiterjesztésű témakörre, talán a "megijedtem"? hmmm lehet am le is szedem magam az oldalról ha még látod a komentet jelezz vissza, úgy is lenyugodtam már...... és aztán leszedem magam a témáról....:( BÚÉK
2009. jan. 1. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
válaszoltam a kérdésedre egyébként,sajnos százalékban sneki nemtudja neked kiszámolni,mennyi esély van rá,kivéve ha megmondod a csjanak mikor volt peteérése,a te ondódat meg kivizsgáltatjuk majd közösen hogy mennyi a spermaszámod,amiből követkzettünk majd rá,hogy vajon megvolt e az előváladékodban a minimális mennyiség. Egyébként bal oldalt találod a keresőt ,bármilyen meghökkentő a KERESS! gomb melett találod azt a sávot,amibe irni tudsz.És igen,már 40000000000 kérdés van ezen az oldalon,és ha nem tévedek 14-17 év között van az életkorod. üdv remélem segitettem
2009. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát rossz következtetés az életkoromat illetően. másrészt ha ilyen mogorva kommentekkel tudja cska illetni a kérdéseket akkor egyáltalán minek írt rá? semmi kedvem a felgmázáshoz.. úgyhogy inkább akadjon le a témámról! megköszönném
2009. jan. 1. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia a kérdésre a válasz: kicsi az esély, de sajnos előfordulhat, én is így készültem (hozzáteszem, ezt minden hasonló kérdésnél elmondom, hogy tudatosítsam: bárkivel megeshet :) )

Persze attól is függ, hogy a párod éppen melyik napján volt a ciklusnak? Bár sokszor ez is mindegy, ha elég kitartóak a katonáid, akik esetleg az előváladékban voltak, és dacosan várakoznak odabent :)

72órás tabletta ilyen esetben beszedhető, de a felíratás menetében sajnos nem vagyok jártas.

2009. jan. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!