Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmmel lefeküdtem kb 2...

A barátnőmmel lefeküdtem kb 2 hónapja és óvszer nélkül szeretkeztünk. Nem benne élveztem el! Azóta 2 szer megjött neki . Nincs arra esély hogy terhes nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De van. Jááááááááááááááááj!!!
2011. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Biztos hogy terhes... Még a nők menstuálnak a terhesség első 4 hónapjában... Sőt szülés előtt még te is menstuálni fogsz a seggeden te barom!
2011. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úr Isten már megint egy kisfiú akinek fogalma sincs arról, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni....Amíg nem tudsz felelősségteljesen gondolkodni addig ne szexelj.

Amúgy meg van rá esély, hiába jött meg neki azóta kétszer mióta együtt voltatok.

H.lye gyerek!

2011. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
egy terhességi teszt választ adhat a kérdésre...
2011. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok visszaemlékezni. Vajon régebben (az internet korszak előtt) kinek tették fel a kérdéseiket a gyerekek???
2011. aug. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szakíthatsz vele! Nem terhes!
2022. ápr. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!