Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Időn túli a...

Lehetek terhes? Időn túli a képen a teszt. Időn belül negatív volt.

Figyelt kérdés
[link]
2023. szept. 9. 13:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2023. szept. 9. 13:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Az idön túli nem érvényes, ez a tájékoztatóban is teljesen világosan le van írva.


Ha nem tudsz olvasni, vagy nem vagy képes szöveget értelmezni, akkor ne akarj szaporodni!

2023. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik a menstruációd, és úgy készítetted akkor ez negatív. És mindig csak időn belül nézd!
2023. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hétfőn kell megjönnie. De esküszöm láttam ott időn túl a második vonalat. Lehet hülye vagyok vagy a szemem káprázik. A kép visszaadja? (Kék színű élőben)
2023. szept. 9. 14:30
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Az "idön túli pozitív" még midnig nem érvényes, az száradási csík, nem terhesség! Ezt miért nem tudod felfogni???

Másrészt elöbb tesztelni, mint ahogy a menzesz esedékes, teljesen értelmetlen dolog.

2023. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
"Lehet hülye vagyok vagy a szemem káprázik." A kettő együtt is előfordulhat.
2023. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy a száradási csík nem egyezik meg a kontrol csík színével… mivel már van egy gyermekem akivel 7 nappal menstruáció előtt lett pozitív a teszt, nem feltétlenül tartom korainak.

És nem vitázni szeretnék. Kétségbe vagyok esve…

2023. szept. 9. 15:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért vagy kétségbeesve? Miért kell túl korán tesztelni, utána meg hisztizni? Ennyire rá vagy görcsölve a teherbeesésre? Ez már önmagában megakadályozza a terhességet.

A száradási csík a legtöbb esetben ugyanolyan színü, olyan nincs, hogy külön tesznek bele valamit, hogy ne egyezzen.

2023. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék teherbe esni. 3 hónapja szedek fogamzásgátlót és ez volt az első hónap hogy nem használtunk kiegészítő védekezést.
2023. szept. 9. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!