Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív vagy negatív?

Szerintetek pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

[link]


A második teszten mintha látnék egy halvány csíkot…



2023. szept. 10. 05:15
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Pontosan
2023. szept. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Negatív
2023. szept. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Huhh, nagyon el van ázva, sárga az egész panel.

Úgy gondolom, negatív. Ismételd meg, de ne hagyd ennyi ideig ázni.

2023. szept. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2. teszten halványan ott van a csík. Én a helyedben 1-2 nap múlva tesztelnék újra, mert tényleg nagyon el van ázva a teszt.
2023. szept. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Vagy nagyon elázott a teszt vagy màr száradási csík van rajta. Ismételd meg. Mikorra nem várod ? Vagy késik már ?
2023. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt kell tudni, hogy három napig volt barnázásom a múlt héten. Szerdától-szombatig (A mensimet pedig most szerdára várom) Jelen barnázás mennyisége igen csekély volt. Második napon volt 2 csepp vér a tisztásigán. Viszont esténként például tiszta maradt a betét. Tegnap pedig a papíron rózsaszín folt volt, ami kissé nyákszerű volt. Ezeken kívűl más tünetem nem volt. Talán annyi, hogy kicsit feszült az alhasam. Várok még két napot szerdáig és újra csinálok egy tesztet, ha esetleg addigra nem jönne meg rendesen. Azt hozzátenném, hogy eddig minden rendben volt a menstruációmmal, ezelőtt soha nem produkáltam ilyen barnázást.
2023. szept. 11. 03:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Mára pedig megjött a fehérfolyás. Mintha csak elvágták volna ezt a kis barnázást.
2023. szept. 11. 03:33
 8/9 anonim ***** válasza:
én látom a másodikon amit mondasz. Holnap reggeli vizeletből ismételnék.
2023. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Negatív !!! Miért vesztek meg ilyen tesztet ?? Ez mindig ilyen szar
2023. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!