Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halványodó tesztek után, van...

Halványodó tesztek után, van még remény, vagy bajt jelez? Volt mással is így?

Figyelt kérdés

A menstruáció előtt pár nappal tesztet csináltam ami halvány pozitív lett. Most két napja kellett volna megjonnie, egyenlőre ez nem történt meg. Kivablncsisagbol csináltam meg egy tesztet ami már alig látható, halványabb.


1. Teszt

[link]


2. Teszt

[link]



2023. szept. 1. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első is elég halvány, csak jobb a fény. Ha 2 nap múlva sem jön meg, tesztelj megint. De lehet csak elindult valami és kicsit késve megjön. Ez ilyenkor még nagyon lutri.
2023. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején sajnos "jártam így", nem várt előtt 1-2 nappal teszteltem predictor early-vel, halványan de egyértelműen ott volt a csíkocska.

Rá 2 napra újra teszteltem, volt csík, de már "keresni" kellett, és másnap meg is jött...

2023. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem kèmiai

Tesztelj 1-2nap múlva és meglàtod erôsödik e

2023. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog jönni pár napon belül. Ez kémiai volt sajnos.
2023. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már az előző kérdésednél is írtuk, hogy nem jelent jót. Szinte biztos, kémiai és pár napon belül meg fog jönni. Erre készülj lélekben. Attól nem leszel terhesebb, hogy többször kiírod és attól se, ha 1x véletlenül valaki azt írja, nála nem lett baj. (Inkább csak hiú ábrándokba ringat.)
2023. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nekem ha nem erősödött, vagy kémiai lett, vagy missed
2023. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Mi lett végül?
2023. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Sajnos igazatok volt, és missed ab volt három nap késés után:)
2023. szept. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!