Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember közepi tesztelők...

Szeptember közepi tesztelők vannak?

Figyelt kérdés

Izguljunk együtt újra.

Kinek hanyadik próbálkozós hónap? Van valami tünetetek?


2023. szept. 13. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
95%

Szia


2021 májusa óta próbálkozunk, egy missed ab van a hátunk mögött.

Most 9 dpo pozitív lett a tesztem, mai pedig már erősebb.


Hasam, derekam fáj, gyakrabban járok mosdóba de semmi több tünet

2023. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
90%

Harmadik próbálkozós hónap ☺️ még csak a 3 DPO-n vagyok, de szívesen csatlakoznék


BK

2023. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
91%
Második gyerkőc, első próbálkozós hónap, nem érzek semmit. Az elsőnél megéreztem, hogy "ez a mi hónapunk". Beteg is voltam, szóval nem igazán van reményem, de majd meglátjuk. Jön, amikor jönni szeretne.
2023. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
88%

Szia, 18-ra nem varom. Negyedik probalkozos honap, elso gyerek (lenne). Nem tudom, hogy mit kellene ereznem, mellfeszules derekfajdalom megvan, de ket napja itthon fekszem betegen, mert hetvegen osszeszedtem valami virust, es eleg sokat hanytam.

Hasznalok ovulacios teszteket, 28 napos menstruacios ciklusom van, de ettol fuggetlenul lehet valami bajom, amirol nem tudok.

2023. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon gratulálok ! Pihenj sokat meg sok vitamin :)))

Mikor mész orvoshoz? A 6. hét után?


#2 Már nem sokat kell várni :) Én 21-re nem várom.


#3-4 A betegség nem kizáró ok. A tesóm is azthitte hogy beteg, de már 2 és fél hét után gyanakodott hogy nem javul, csinált egy tesztet és láss csodát pozitiv volt :)) Szorítok.

2023. szept. 13. 11:06
 6/72 A kérdező kommentje:
Nekünk a 14. hónapunk. A szokásoshoz képest hamarabb volt pete érésem, de hálistennek pont 4 nap kihagyás után sikerült eltalálni az időt. Gyertya pózba is maradtam utánna, hátha segít valamit. Plusz szedem az E vitamin és a barátcserjét :)
2023. szept. 13. 11:12
 7/72 anonim ***** válasza:
86%

Én 24-re úgyhogy izgulhatunk együtt ☺️

Pont időben voltunk együtt, de nem élem bele magam semmibe, bármit érzek, mert éreztem már, késett is és abból ciszta lett. Azóta pedig minden hónap más. Szóval igyekszem semleges maradni :D


BK

2023. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:

Az a legjobb amit tehetsz!

Borzasztó érzés amikor bele éled magad, és mégsem...

2023. szept. 13. 11:16
 9/72 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. 6 hetet biztosan megvárom, előtte nem sok mindent lat, 6 hetesen már normal esetben van szivhang is
2023. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:

De jó :)

Írj majd hogy mi volt. De addig is hogy hogy vagy, hogy viseled a tüneteket, ha lesznek.

2023. szept. 13. 14:46
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!