Rossz lenne a teszt?

Figyelt kérdés

Először is elmondanám, hogy a ciklusom rendszertelen. Általában 35 napos, de előfordul, hogy nem jön meg, kimarad egy hónap ill. korábban, később jön.

Utoljára augusztus 1-7 között volt meg. 7-12 között voltunk együtt a párommal. 18-24 szerint mutatja az alkalmazásom a peteérést. Tudom, ez nem törvényszerű. 25-28 között volt barnás folyásom.

Majd most a napokban eléggé nyilalt a méhembe. Sokszor ülve is. Szeretkezni végképp nem tudtunk. Az alkalmazás szerint most 6-12 között kelett volna megjönnie. Késik 9 napot. Így teszteltem tegnap délután. Legolcsóbb teszt. 1 elég halvány pozitív, és egy meghalványabb csík, amit kb tényleg nem látni. Ma szinten teszteltem egyet, de szinten délután mivel kiment a fejemből reggel. Ez egy drága teszt volt Clearblue ( kimutatja a terhességi heteket is) negatív lett.

Azt hozzáteszem egyszer sem mentünk telibe. Megszakításos módszert alkalmazunk, ami eddig teljesen jól működött. Mennyi az esély, hogy most terhes lehetek?



2023. szept. 15. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes valószínűleg.
2023. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

A digitalis teszt nem pontosan a terhessegi heteket mutatja ki, tessek elolvasni a leirasat.


Annyiszor latom itt ezt a rossz informaciot, borzalom. Es egyebkent ez nem egy erzekeny teszt.


Szoval most akkor van egy halvany pozitiv teszted es egy negativ? Jol ertem?

A pozi az idon belul lett az, tehat nem orak mulva?


Akkor lehet, hogy terhes vagy, foleg, mert szabalytalan a ciklusod. Vegyel erzekeny tesztet es 2 nap mulva reggel probald ujra.

2023. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés esélyt látok rá.

Predictor early tesztet vegyél és ha az negatív akkor fix, hogy nincs baba.

2023. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2 !


Van 1 halvány pozitív tesztem, 1 órára rá ugyanolyan teszt lett negatív mondhatni. Majd ma délután egy Clearblue is negatív.

Holnap reggel újra tesztelek.

2023. szept. 15. 20:48
 5/7 A kérdező kommentje:
A pozitív teszten azonnal megjelent a halvány csík 😏
2023. szept. 15. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem egészen értem, miért feltételezed, hogy terhes lennél.


1. hosszú (és rendszertelen) ciklus mellett a ciklusnak viszonylag az elején voltatok csak együtt

2. (legalább) megszakítással védekeztetek

3. a "pozitív" teszted is nagyon halvány

4. két negatív teszted is van - több mint 5 héttel az utolsó aktus után, ha jól értem

5. nem először késik a menzeszed, máskor is maradt már ki


A fájdalom inkább valami fertőzés vagy egyéb nőgyógyászati probléma lehet, a ciklust meg rendbe kellene tetetni (esetleg hormonpanel-vizsgálat?).

2023. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen. Ez igy leírva eléggé egyértelmű, hogy nincs baba. Viszont abban a sokkban, hogy megjelent egy halvány csík, nem tudtam tisztán gondolkodni. Aztán kezdtem többet beleátni mint ami. Pl a barnázás, vagy a szurkáló fajdalom, de halisten nem vagyok terhes. Hallottam én már annyi mindent, hogy 100% nem lehet kizárni ennek a lehetőségét sem.
2023. szept. 29. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!