Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baby Boom terhességi teszt,...

Baby Boom terhességi teszt, rossz?

Figyelt kérdés
13 napja történt együttlét miatt teszteltem ma ezzel a tesztel. Hát, nekem nagyon nem egyértelmű az eredmény. Először negatívnak vettem, de végülis időn belül derengett egy második csíkra hasonlító vonalka. Aztán eltűnt. Rá pár percre kb egyértelmű pozitív lett. De olyan furcsa ez az egész. Lehet utólag ment a második csík helyére egy kis festékanyag a teszten? Rá 1 óráig rajta volt az a második csík, majd kidobtam. De azóta is bosszant.

2023. jún. 21. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem pozitív,de csinálj újat
2023. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Így nézett ki folyamatában a teszt:


[link]


[link]


[link]


[link]

2023. jún. 21. 19:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, és a legfurábbat kihagytam. Mielőtt kidobtam a tesztet, kicsit újra vizeletet raktam rá, hogy mi történik a csíkkal. És ismét eltűnt.
2023. jún. 21. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a képeket nézem, pozitívnak mondanám.


Inkáb csinálj egy újat.

2023. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hibás lesz. Csinálj másikat
2023. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most csináltam ugyan ezt a tesztet most kell megjonie január 6 an
jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt az eredményt kaptam

jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!