Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmmel együtt voltunk...

A barátnőmmel együtt voltunk úgy egy hónapja a menstruációja előtt 2-3 nappal. Kiszakadt a gumi de nem élveztem bele. Utána 2 napra rá megjött a menstruációja rendesen. Terhességi tüneteket nem érez magán. Kell e aggódni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 15. 20:48
 1/4 anonim válasza:
100%
Oszt’ milyen hardvere van? Ha már számítástechnika a témakör 🙃
2023. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A biztos(abb) a teszt lenne, vagy ha a kövi is megjön.


Gondolom nem szándékosan lett ez a kategória, de ha már a hardvert kérdezzük, a szoftvert se felejtsük, milyen os van rajta? xd

2023. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor kérdezed még meg..eskü tegnap is volt egy ilyen kérdés.Olvasson utána főleg ő meg te is hogy mikor a ciklus melyik szakaszában fogan egy gyerek.Menstruációja elött 2 nappal történt az aktus az azt jelenti hogy minimum 8-10 napja túlvoltatok a " termékeny időszakon" azaz az ovuláción.Persze hogy nem érzékel magán terhes tüneteket mert nem terhes.Ha terhes lenne is van sok olyan nő aki az ég egy adta világon nem érez semmit.Én sem éreztem a 6.hétig, majd jött a hányinger.Jesszus, ha ezt se tudjátok ne is szexeljetek .Én a gondolkozásotok miatt aggódnék..
2023. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kiszakadt ovszert, mint az elmult par evben…betiltanam😅
2023. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!