Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után van...

Aluse kérdése:

Spontán vetélés után van menstruáció rendesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A történet a következő: most kedden (08.22) reggel csináltam egy 6 nappal mensi előtti X-epil tesztet, amin halvány pozitív csík volt. Tudni kell, hogy elvileg 08.27-én kellene megjönnie. Tegnap nap közben ismét csináltam egy tesztet, predictor early-val, amin erős pozitív csík volt. Ma reggel kettőt is csináltam, egy 6 nappal előtti X-epilt, és egy rendes X-epil csíkot. Már a csíkon is látszódott egy halvány csíkocska. Egész héten görcsölgettem, mint akinek lassan meg akar jönni, mellem nagyon érzékeny volt.

A mai nap folyamán (24-e) délben nagyon elkezdtem görcsölni, mint akinek most kezdődött a menzesze. Gyorsan elrohantam ellenőrizni a dolgokat és vérezni kezdtem. Nagyon kevés volt, pár cseppnek mondható, darabka egyáltalán, de élénk színű. Második mosdó alkalmával több lett, két tisztasági betétet véreztem össze egy kicsit, mind a kettőn kis pacába, a legvékonyabb fajta tisztasági betétet, ami át sem ázott. Ugye ez volt déltől, azóta a görcsök elálltak, picit görcsölgetek, úgy mint a héten. A vérzés szintén elállt, a második betétem már inkább barnás volt. És elmúlt teljesen kb 4 órára.

Kérlek ne nevessetek ki, legelső terhességem lenne/lett volna.

Elvetélhettem spontán? Többnek tűnt pecsételő vérzésnél (nekem olyan sajnos még soha nem volt). Illetve olvastam olyat is, hogy van egy bizonyos beágyazódási vérzés is, ami ritkán előfordulhat.

Valaki járt már így? Illetve ha ez vetélés volt, akkor utána meg fog jönni rendesen? Vagy csak ennyi volt? Honnan lehet tudni, hogy csak megtörtént a beágyazódás vagy elvetéltem? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2023. aug. 24. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt most csak kivarni lehet egyelore.


Ha megjon rendesen es negativ lesz a teszted, akkor sanszos, hogy kemiai.

Ha megjon, de pozitiv marad a teszt 1 het mulva is, sanszos, hogy mehenkivuli.


Ha nem jon meg, pozi marad a teszt, akkor akar meg normal terhesseg is lehet belole.


Ami biztos, hogy orvoshoz az 5. het elott nem erdemes menni. Ha ebbol kemiai lesz, azzal ilyen koran nem lehet nagyon mit kezdeni, ha esetleg mehen kivuli; akkor se fogjak megtalalni, amig nagyon pici, hogy merre van, szoval akarmi is lesz, az orvossal most egy kicsit meg varnek.


Esetleg hcg vervetelre mar el tudsz menni, csak azt 2 nap mulva ismetelni kell. Ha duplazodik, akkor az biztos, hogy terhessegrol van szo, mar csak az a kerdes, hogy mehen belul vagy kivul.


Azert en remelem, hogy minden rendben lesz :)

2023. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem kell feltétlenül vetélésre gyanakodnom? Orvoshoz nem terveztem menni, mert még csak most lennék majd 4 hetes a legutolsó mensim szerint. Nem akarom beleélni magam, de ezek szerint van esély arra, hogy megmarad a baba, nem vetéltem el? Köszönöm szépen! :)
2023. aug. 24. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem akartam benned feltetlenul remenyt kelteni.


A verzes, ami ilyen szintu, nem jelent tul jot ilyen koran, ez nem igazan beagyazodasi, viszont ugye elmult egyelore.


Szoval en a sorrendben a legutolso helyre raknam az egeszseges terhesseg eselyet, de persze, nem zarhato ki, de azert lelekben en inkabb a masik ketto dologra keszulnek, aztan max pozitivan csalodok, ha jol alakul.

Biztosabbat csak az orvos tud majd mondani.

2023. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 🥰
2023. aug. 24. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 vetélésem volt.Volt h.véreztem és megmaradt,volt hogy nem.A doki valószínű semmit nem látna még.Szoval várd ki mi lesz a vége.Amugy ha megjön rendesen ,ez nem vetélés lenne,hanem kémiai terhesség.
2023. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta már újra elkezdtem vérezni, ilyen zavaros híg barnás színű és egyszer kicsit sűrűbb is volt, szóval ez semmi pozitív előjel :(
2023. aug. 25. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam kémiai.Ha nem csinálsz idő előtt tesztet,nem is tudsz rola.
2023. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy a 7es írta!nem kell túldrámázni és vetélésről beszélni amíg még meg sem jött
2023. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!