Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nap a nem vártig,negatív...

3 nap a nem vártig,negatív teszt és görcsölés…buktam ezt a hónapot?

Figyelt kérdés

PMS tüneteknek vélem, éjjel görcsöltem, enyhén fájdogál a mellem, bár korai volt a teszt tegnap, de halványan sem látszódott rajta semmi, full negatív volt.

Igen tudom várjam megjön e, de sokan biztos tudjátok milyen izgatott( és gyerekesen hülye) ilyenkor az ember lánya :D


2023. szept. 16. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Én elengedném....

Bár míg nem jön meg, esély van rá.

2023. szept. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

És mondjuk nem megoldható, hogy ne legyél?

Te az a fajta leszel, aki ha tüsszent a gyerek, itt fogod megkérdezni, hogy mit csinálj.

Ne éljetek a neten anyukajelöltek, nagyon káros.

Önismereti utat kezdjetek el, mert nem lesz jó vége.

2023. szept. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi csajok, ment a zöld “pacsi”

Igazából én is mint sokan mások csak megerősítést várok valamilyen irányba

Én például nem tudok erről beszélni senkivel :/

2023. szept. 16. 07:20
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Értem én, hogy izgatott vagy, de magadat stresszeled a túl korai tesztelésekkel, tök feleslegesen. Éld az életed, aztán ha egyszer azt veszed észre, hogy késik, akkor csinálj tesztet. Tudom, hogy mondani könnyű, de hidd el én 4 évig vártam a pozitív tesztre, és egyszer sem teszteltem ez idő alatt idő előtt, eszembe sem jutott, nem is tartottam otthon tesztet.
2023. szept. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Görcsölgetsz ergó megfog jönni.Kicsit vegyél visszább ebből az izgatottságból..Én nem görcsölgettem abban a ciklusban amikor megfogant a babám.Tesztelj egyet nemvárt napján.Kösd le magad valamivel hétfőig mert hosszú hétvégéd lesz így.
2023. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Túl korán teszteltél. Nekem amúgy ugyanúgy voltak pms tüneteim, amikor terhes lettem, görcsölt is előtte a hasam, mint máskor. Nem is gondoltam a terhességre. Tehát még simán lehet baba. Persze az is lehet, hogy nem. Ezt így lehetetlen megmondani. A legbiztosabb a pozitív teszt.
2023. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
10 es teszt 3 nappal mensi előtt már mutatja ha terhes vagy, mondjuk csak akkor ha 9 nap eltelt ovu óta
2023. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!