Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol van a legközelebbi klinika...

Hol van a legközelebbi klinika, ahol MicroSort eljárás keretein belül beültetik a kívánt nemű babát? Személyes tapasztalata van-e esetleg valakinek? Egyáltalán merre induljak az ügyben? Elvileg Magyarországon illegális.

Figyelt kérdés

[link]


Aki nem ismerné, itt tud bővebben tájékozódni róla.



#baba neme #MicroSort #kívánt nemű baba #kromoszóma festés
2023. szept. 16. 07:23
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Kérlek ne ítéljetek el, van már 2 szép, egészséges kisfiam, de annyira szeretnék egy kislányt is. (Voltam jósnőnél és a következő baba is kisfiú lenne, nem egy humbuk nő, nagyon sok dolog bejött már)
2023. szept. 16. 07:27
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Nos, ha hiszel egy jósnőnek, akkor hidd el, a következő is fiú lenne, mert meg se foganna a lombik terhesség.


Amúgy meg nem ártana elgondolkodni azon, hogy megeri e több milliót kiadni gyógyszerekre, szallasra, orvosi kezelésre, kockáztatni az egészséged úgy, hogy a lombik eljárás nem jelent 100% biztosítást arra, hogy még is fogan a terhesség

2023. szept. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológust érdemes felkeresni. A meglévő gyerekek érdekében.
2023. szept. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%

"Voltam jósnőnél és a következő baba is kisfiú lenne, nem egy humbuk nő, nagyon sok dolog bejött már"


Hát persze. 😄 Mondhatom, nagy kunszt jósolni, ha 50-50% az esély, hogy igaza lesz vagy téved.

2023. szept. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan jó a jósnőd felesleges bármit tenned, mert fiad fog születni. Ha lányod lesz akkor azzal megcáfolod a jóslatát
2023. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz elhinnem, hogy két gyermekes anyaként tudományos szakmai cikkeket bújsz a témában, és mellette van időd/energiád jósnőhöz járni... Illetve, hogy két egészséges gyermek után még mindig ennyire fontos és kardinális kérdés, hogy milyen lesz a baba neme (úgy, hogy anyaként tisztában vagy azzal, hogy az egészségnél semmi nem fontosabb). De tegyük fel, hogy komoly a kérdés.

Ez esetben kérdezd meg a jósnődet mikor kell együtt lennetek a pároddal ahhoz, hogy nagy valószínűséggel lány legyen (szerintem humbug, de elég ha te hiszel benne).

2023. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy a jósnős részt ki kellett volna hagynom... 😅

Sajnálom, hogy érdemben nem jött még válasz...

2023. szept. 16. 08:12
 8/35 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nekem is az a legfontosabb, hogy egészséges gyerekeim legyenek, de ha már van egy ilyen lehetőség, akkor miért olyan nagy baj, ha élnék vele? Egyelőre csak tájékozódni szerettem volna a témával kapcsolatban.
2023. szept. 16. 08:26
 9/35 anonim ***** válasza:
54%
De jött. Pszichológus. A gyerekeid érdekében. Mert mentálisan sérült vagy.
2023. szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
😂😂😂 köszönöm a kedves válaszod! Hála istennek nincsen semmi ilyesmi problémám, egyszerűen csak tájékozódni szerettem volna a lehetőségekről. Illetve olvasni, más tapasztalatait, AKI JÁRTAS a témában.
2023. szept. 16. 08:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!