Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki a hétre nem várja?...

Van aki a hétre nem várja? Van kedvetek együtt nem várni? :)

Figyelt kérdés
Én péntek- szombatra nem várom. Ma van a ciklusom 26. napja, általában 30 napos.

#terhességi teszt #DPO #Kismamaleszek
2023. szept. 18. 20:56
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/111 anonim ***** válasza:
100%

Jelentem az útról ellenére is rozsaszinezek, így hivatalosan is kiestem a hónapban. 😶


D.

2023. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/111 anonim ***** válasza:
100%

D új hónap, új esély, nagyon szorítok nektek!🤞🏽 most mióta próbálkoztok?

Én Pest megyében élek, Ferihegytől nem messze, nem olyan nagy távolság egyébként az orvos, de utálok Budapestre járni a hatalmas forgalom miatt, mindig este 7-re kell időpontot kérnem, mert nem érnék be előbb.

Van még itthon 2db x-epil tesztem, igaz az 25-ös, de most már úgy vagyok vele, hogy ha a hőm változatlan marad holnap és holnap után is akkor megcsinálom azokat.🤷🏼‍♀️

M.K.K

2023. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/111 anonim ***** válasza:

Köszi M.K.K.! 🤗💕Cc 6 hónapja.


Ehh, az még bkv-val sem kevés idő 😵


Nekem a hom nem változott mára, ahogy néztem. Átlaggal futok.


Remélem neked jót jelent 🤞🤞🤞


Nekem anno 18 dpon x-epil lett délután pozi, nem olyan rossz teszt az. De azért vettem 20-es facellet, és davidbol is 10est.utobbibol vagy 10et szerintem 😅


Várom az eredményeket! 🤗


D.

2023. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/111 anonim ***** válasza:
56%

Mi 9 hónapja az elsővel🥺

Lehet hülyén hangzik, de én félek tömegközlekedéssel bemenni Budapestre annyi drogos, pedofil, rossz ember van, ezért inkább kavargok kocsival a fővárosba.😂

Köszönöm, hogy drukkolsz nekem❤️ X-epilről nagyon vegyes véleményeket olvastam, de remélem pár napon belül jó hírekkel tudok szolgálni😊

M.K.K

2023. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/111 anonim ***** válasza:

Jelentem a hőm változatlan, X-epil teszt negatív. Tegnap késő este kezdődött és azóta is tart az a mindjárt megjön érzés, azt hittem reggelre megfog jönni, de semmi jele.

M.K.K

2023. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/111 anonim ***** válasza:

Sajnálom csajok 🥺


BK

2023. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/111 anonim ***** válasza:

Sajnálom M.K.K.! Holnapra meg van egy teszted, hátha az lesz a befutó. 🤞

Ha mégsem, akkor írd meg mi volt a dokinál. 🤗

Én már vérezgetek, lassan, de biztosan. De legalább hamarabb jön a kövi esély. Szerintem 10.2-10.4 lesz a következő, de majd LH tesztezek mától,hogy biztosra menjek.


Köszi B.K.!


D.

2023. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/111 anonim ***** válasza:

Köszönjük B.K!

Most már én is úgy vagyok vele, hogy jönne már meg akkor. Holnap mégsem fogok tesztelni, mert vizsgázni megyek és nem akarom magam még ezen is túráztatni, meghagyom szerdára ha addig nem jön meg🙂

M.K.K

2023. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/111 anonim ***** válasza:
56%

Úu akkor hajrá holnap! És holnapután! 🤗🤞🤞🤞🧚


No hát a nodoki elhajtott újfent meddosegibe, az alacsony amh miatt, ami csökkent is 😵😰 pedig fsh, prolaktin, LH jó volt. (Megpróbálom feltornázni, hátha most dhea elhagyása után sikerül valahogyan. Van ahol azt mondják, hogy fsh fontosabb és a petesejt minőség, ebben reménykedem)


Jah,és azt mondta H meddosegiben írnak fel majd clostyt, és a tej miatt bromot, habár jó a prolaktint.

Inzulinra azt mondta nem vesz, mozgás + diéta. Annyira leroggyantam, hogy elfelejtettem utrot íratni 😵 éseglerdrzni hogy milyen diéta legyen, hány ch. Bár utóbbit belovom 140-150re..


D.

És alacsony TSH miatt még kell kontroll kb 2 hét múlva.

2023. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/111 anonim ***** válasza:

Kivel mi a helyzet csajok ? 🤗


BK

2023. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!