Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem túl halvány a tesztem?...

Nem túl halvány a tesztem? Teszteljek újra vagy várjak?

Figyelt kérdés

26-28-30napos ciklusaim vannak.

Nem követem a peteérésem. Ma kellene megjönnie ha a 26napot nézem. Tegnap reggel az itthon lévő 25-ös x-epillel teszteltem, amin száradási csík féle jött ki, viszont rózsaszín volt, így vettem még 2 tesztet. A predi tegnap délelőtti, a másik tegnap esti. Mielőtt nekem estek a fiamnál 5-6 hetes terhes múltam amikor teszteltem, nyilván sötét csík volt akkor már, illetve volt egy kémiaim ami szintén sötét volt.



2023. szept. 19. 05:26
 1/8 A kérdező kommentje:
2023. szept. 19. 05:26
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A 2 csík az pozitív és kész. Ha vékony, ha vastag nincsen rá garancia, hogy megmarad.
2023. szept. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ennél kicsit halványabb tesztem volt, az orvosom azt ajánlotta, hogy 2 naponta teszteljek és figyeljem meg,hogy erősödik e a csík.. 2 hónapja nekem is volt egy kémiaim,hamar eltűnt a második csíkom.. a te teszted is pozitív. Ahogy az előttem lévő is írta , ha halvány, ha nem, nincs rá garancia, hogy megmarad . De reménykedjünk 🥰
2023. szept. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudod, mikor volt ovud, simán lehet, hogy ahhoz képest nem halvány. Erősödést nézz csak, ugyanolyan teszttel, reggeli elsőből.

Amúgy tökéletes leírták, önmagában az erősség semmit nem jelent. Nekem nagyon halvány volt nem várt napján, de gyönyörűen erősödött, mégis elvetéltem. A vetélés napján volt a legerősebb.

Ismerősömnek nem várt előtti nap tök erős volt, másnap simán megjött neki, mintha mi sem történt volna. Kémiai volt🤷🏼‍♀️

2023. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A mai tesztem is már vastagabb, de ugyebár akkor ez nem jelent semmit. Várok és reménykedek hogy minden rendben lesz.

Később leírom hogy alakultak a dolgok.

Köszönöm mindenkinek.

2023. szept. 19. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztato!:)
2023. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2023. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veled kedves kérdező?
nov. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!